Zamknij

Księżna Kate odpowiedziała na przytyk dotyczący Williama. Była bardzo pewna siebie

04.04.2022 11:02

Gdy Kate zaczęła umawiać się z Williamem, spotykała się z różnymi komentarzami. Na jeden z nich postanowiła odpowiedzieć z dużą pewnością siebie.

Księżna Kate odpowiedziała na przytyk dotyczący Williama. Była bardzo pewna siebie
fot. Toby Melville/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William są razem od lat, ale do dziś wspominamy początki ich znajomości. Niedawno okazało się, że to Kate przygotowała prawdziwą intrygę, żeby uwieść księcia. Teraz na jaw wyszły komentarze, z jakimi spotykała się, gdy tylko zaczęła umawiać się z Williamem. Wiele kobiet zazdrościło jej relacji z następcą brytyjskiego tronu. Kate bywa jednak temperamentna, co udowodniła, odpowiadając na niektóre komentarze.

Zobacz także: Ekspert od mowy ciała zdradził, jaka więź łączy Kate i Williama. "Zdjęli maski"

Księżna Kate odpowiedziała na przytyk dotyczący Williama. Była bardzo pewna siebie

Gdy książę William był na studiach, wzbudzał spore zainteresowanie wśród kobiet. Wiele z nich chciało zbliżyć się do wnuka królowej Elżbiety. Jak wiemy, tylko jednej się to udało. 

Księżna Kate przez wiele lat przyjaźniła się z Williamem. Zdarzało się nawet, że musiała ratować księcia z tarapatów podczas studenckich imprez. Tego typu sytuacje dość mocno zbliżyły ich do siebie. Ostatecznie pojawiło się między nimi głębsze uczucie. 

Gdy oficjalnie zaczęli pokazywać się razem, Kate wiele razy musiała spotykać się z różnymi komentarzami na swój temat. Niektórzy twierdzili, że jest szczęściarą, bo uwiodła przyszłego króla. Ona jednak się tym nie przejmowała i potrafiła celnie odpowiedzieć na tego typu przytyki.

To on ma szczęście, że ma mnie - miała odpowiedzieć, o czym informuje portal mirror.co.uk, cytując książkę "Kate Middleton: Princess in Waiting".

Trzeba przyznać, że księżna miała sporo racji. William jest bardzo szczęśliwy u boku Kate, co widać na każdym kroku. 

Zobacz także: Co William powiedział Kate na balkonie w dniu ślubu? Potem namiętnie ją pocałował

Związek Kate i Williama

Kate i William poznali się na studiach, a pierwsze informacje na temat ich relacji pojawiły się w 2002 roku. Książę opowiadał wówczas jednak, że łączy ich tylko przyjaźń. W 2007 roku pojawiały się nawet informacje o tym, że para na dobre się rozstała. Trzy lata później jednak ogłoszono ich zaręczyny. 

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn George. W 2014 roku Kate urodziła córkę Charlotte, a w 2018 roku drugiego syna Louisa. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: marieclaire.com/mirror.co.uk