Zamknij

Czy księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Tak, ale Diana jej to utrudniła

17.12.2021 11:23

Kate i William uchodzą za zgrane małżeństwo. Gdyby jednak księżna chciała zdradzić męża, miałaby nie lada wyzwanie i to przez Dianę.

Księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Diana jej to utrudniła
fot. Cover Images/East News

Romanse w rodzinie królewskiej są rzeczą normalną. Wiele razy mówiło się o kochankach księcia Filipa, księżniczki Małgorzaty, a potem również księżnej Diany i księcia Karola. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się także, czy między Kate i Williamem mogłoby dojść do zdrady. Wielokrotnie już mówiło się bowiem o tym, że księżna może mieć powody do zazdrości. Ale czy i ona mogłaby oszukać swojego męża? Jedna z tiktokerek postanowiła przeanalizować ich relację, a także zasady panujące aktualnie w rodzinie królewskiej. 

Zobacz także: Kate nie chce popełnić błędu Diany. Dzięki temu jej związek z Williamem jest szczęśliwy

Księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Diana jej to utrudniła

Portal plotek.pl dotarł do filmiku, który na TikToku zamieściła użytkowniczka o nicku @tishtoking. Dziewczyna zastanawia się w tym nagraniu, czy Kate byłaby w stanie zdradzić swojego męża.

Zdaniem tiktokerki czasy znacznie się zmieniły, odkąd Diana zdradzała księcia Karola, a on ją. Księżna wówczas miała o wiele więcej swobody, niż dziś mają kobiety w rodzinie królewskiej. Wszystko się zmieniło, bowiem Windsorowie są bardzo wyczuleni na punkcie tej historii. 

Diana szukała romansu wśród osób ze służby, jednak to znany fakt, że obecnie rodzina królewska zatrudnia wyłącznie kobiety lub gejów - mówi internautka. 

Zdaniem tiktokerki Kate zatem nie byłaby w stanie zniknąć na tak długo, żeby wdać się z kimś w romans. 

Jest obserwowana na każdym kroku, wśród służby nie ma także nikogo, z kim mogłaby wdać się w romans. Dla Williama nie byłby to problem, jednak Kate znikająca w środku nocy wzbudziłaby podejrzenia - dodaje w filmiku. 

A jak wy myślicie? Kate mogłaby wdać się w romans? 

Zobacz także: Księżna Kate oddała hołd Dianie. Chodzi o jej stylizację z Niedzieli Pamięci

Romanse w rodzinie królewskiej 

Gdyby Kate lub William się zdradzili, nie byliby pierwszymi niewiernymi Windsorami. Wielokrotnie mówiło się bowiem o romansach księcia Filipa, a nawet o kochankach królowej Elżbiety. Niewierność pojawiła się także w związku księżniczki Małgorzaty i Anthony'ego Armstronga-Jonesa. 

Największe zamieszanie wzbudziły jednak romanse księżnej Diany i księcia Karola. Niektórzy twierdzą nawet, że to Diana pierwsza zdradziła męża. Jego romans z Kamilą trwał jednak przez wiele lat i to on był główną przyczyną problemów w ich związku. 

Zobacz także: To z nią książę Filip miał romans? Niewygodny dla rodziny królewskiej temat w "The Crown"

loader
Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej
10 Zobacz galerię
fot. PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Źródło: plotek.pl/TikTok