Zamknij

Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

29.03.2022 11:09

Księżna Diana była bardzo opiekuńcza wobec swoich synów. Nic więc dziwnego, że chciała zadbać także o ich przyszłość. Zostawiła nagrania dla ich żon.

Księżna Diana zostawiła nagrania dla Kate i Meghan. Wiemy, co powiedziała
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Księżna Diana bardzo kochała swoich synów i łączyła ją z nimi wyjątkowa więź. Zawsze dbała o to, żeby William i Harry mieli normalne dzieciństwo, mimo dorastania w rodzinie królewskiej. Księżna zadbała także o ich przyszłość. Przyjaciele Diany, którzy po latach wypowiadali się na jej temat, zdradzili, że Lady Di przeczuwała swoją śmierć. Dlatego też miała zostawić nagrania dla przyszłych żon swoich synów. Chciała, żeby trafiły one do Kate i Meghan, choć wtedy jeszcze nie znała imion wybranek serca Williama i Harry'ego.

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Księżna Diana zostawiła nagrania dla Kate i Meghan. Dostały je po ślubach z jej synami

Portal ok.co.uk rozmawiał z przyjacielem Diany, który wolał pozostać anonimowy. Zdradził on jednak, że księżna Diana zostawiła nagrania dla Kate i Meghan.

Na ten pomysł Diana miała wpaść po wywiadzie z Andrew Mortonem. To właśnie dla dziennikarza księżna nagrywała taśmy, które następnie trafiały w jego ręce, żeby mógł przełożyć je na artykuł. Potem Diana zdecydowała się na taką pamiątkę dla swoich synów.

Powiedziała mi, że nagrała te taśmy na dzień, w którym nie będzie jej w pobliżu, aby pomóc swoim chłopcom. (...) W ten sposób mogłaby nadal być częścią ich życia, nawet po swoim odejściu - zdradził informator. 

Okazuje się, że Lady Di w swoich nagraniach udzieliła księżnym porad małżeńskich, żeby zapobiec sytuacji, która spotkała ją i Karola. 

Jestem pewna, że zdajesz sobie sprawę z wad moich i ojca Williama. Ucz się na tych błędach. Zbuduj trwały związek. Zasługujesz na to. Twoje dzieci też - miała powiedzieć. 

To jednak nie wszystko. 

Zobacz także: Czy księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Tak, ale Diana jej to utrudniła

Księżna Diana udzieliła porad żonom swoich synów

Na taśmach miały znaleźć się wspomnienia z dzieciństwa Williama i Harry'ego. Diana miała kierować swoje słowa bezpośrednio do odbiorczyń. Jej przyjaciel wspomina taśmę, którą zostawiła dla żony Williama, bo właśnie tym nagraniem się z nim podzieliła. 

Przygotuj się na jednokierunkową pogawędkę. Oczywiście się nie spotkałyśmy - chociaż chcę, żebyś wiedziała, że bardzo tego żałuję. Wiem, że bym cię uwielbiała i szybko byśmy się zaprzyjaźniły. Musisz być kimś naprawdę wyjątkowym. Gdybyś nie była, nie byłabyś żoną mojego Williama - miała powiedzieć. 

Dalej Diana wskazała, jakimi cechami charakteru powinna wykazywać się przyszła księżna. Były to cierpliwość, umiejętność chodzenia na kompromis, ufność i lojalność, które miałyby zapobiec rozstaniu Kate i Williama. Wspomniała też o swoich przyszłych wnukach. 

Opiekuj się dla mnie swoimi dziećmi. Niosą moje serce. Niech wiedzą, że je kocham i zawsze będę nad nimi czuwać - miała dodać. 

I choć przyjaciel Diany nie był w stanie stwierdzić, kto miał przekazać Kate i Meghan te taśmy, jest przekonany, że żona Williama otrzymała swoją. 

Podejrzewam, że jest wtajemniczona, ponieważ często mówi publicznie i prywatnie o swojej szczególnej więzi z Dianą - zdradził.

Jeżeli te taśmy są prawdziwe, trzeba przyznać, że to niezwykły gest ze strony Diany. 

Zobacz także: Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: marieclaire.com/ok.co.uk