To była najgorsza randka w jego życiu. Zabrała go… do domu pogrzebowego

08.12.2022 13:46

Randka tego mężczyzny zakończyła się nadzwyczaj dziwnie. Kobieta, z którą się umówił, postanowiła, że zabierze go do domu pogrzebowego. Jak do tego doszło?

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock/@davetheotherguy

Jeśli wydaje wam się, że o najgorszych randkach wiecie już wszystko, powinniście poznać historię tiktokera o imieniu Aaron. Okazuje się, że nie tylko kobiety doświadczają dziwacznych spotkań, sytuacja może spotkać również przedstawicieli płci przeciwnej. We wspomnianej historii schadzka zakończyła się na oglądaniu martwego ciała.

Zobacz także: Ma partnerkę starszą o 46 lat. Nie chcą mu wierzyć, że pokochał 82-latkę

To najgorsza randka w życiu Aarona

Pewien młody mężczyzna prowadzi na TikToku konto o nazwie @davetheotherguy. To właśnie tam mamy okazję zapoznać się z opowieścią o najgorszej randce Aarona. Zdradził, że przeżył coś szokującego i nigdy nie zapomni tego spotkania.

Wszystko zaczęło się wieczorem. Umówił się na kolację ze świeżo poznaną dziewczyną. Oglądali razem film, a następnie spędzili ze sobą noc. Następnego dnia zaproponował, że odwiezie kobietę do domu, ta miała jednak inną propozycję.

Na początku nic nie wskazywało na to, że wydarzy się coś nadzwyczajnego. Dziewczyna zapytała, czy mężczyzna zamiast do domu porzuci ją do babci. Zaproponowała, aby ten też się z nią zobaczył. 

Gdy dotarli na miejsce, Aaron był w szoku. Okazało się, że kobieta zaprowadziła go do domu pogrzebowego, a w trumnie leżała martwa osoba. 

Babcia właśnie tam była, sztywna jak deska, martwa, bardzo blada, woskowa. Widziałem martwe ciało - opowiadał tiktoker.

Opowieść tiktokera podbija sieć

Po tym, jak mężczyzna podzielił się swoją historią z internautami, pod jego filmem zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy. 

Nie mogę przestać się śmiać.
 
To jest niewiarygodne.
 
Czy ty żartujesz?

Choć wiele osób nie chce wierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, Aaron zapewnia, że jego opowieść to nie żart. Zdradził też, że więcej nie umówił się ze wspomnianą dziewczyną. Co zrobilibyście na jego miejscu?

Źródło: o2.pl

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News