Zamknij

Kate i William zdradzili sekret. To dlatego zerwali ze sobą w czasie studiów

24.11.2022 10:36

Osoby z rodziny królewskiej nie przestają wzbudzać zainteresowania mediów. Ostatnio w jednym z wywiadów książę William zdradził, że w czasie studiów rozstał się z Kate. Taka wiadomość dla wielu osób jest zaskoczeniem.

Kate and William
fot. Kin Cheung/Associated Press/East News

Brytyjska para królewska wciąż jest na topie. Kate i William od lat wzbudzają sporą sympatię ludzi na całym świecie, a przez co ciągle są rozchwytywani przez media. Nieczęsto udaje się poznać tajemnice dotyczące ich życia osobistego. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, dlaczego rozstali się ze sobą w czasach studenckich.

Zobacz także: Uważa, że jest synem ze związku Karola i Camilli. Domaga się badań od króla

Księżna Kate i William mają za sobą rozstanie

Para z królewskiego dworu Buckingham ukrywa swoje sekrety. Jednym z nich do niedawna było to, że Kate i William rozstali się w czasie studiów. To właśnie już na etapie edukacji zaczęła się ich znajomość. Choć na początku wszystko układało się dobrze, później chcieli oni zrezygnować z tej znajomości. 

Takie ciekawostki od zawsze interesują dziennikarzy wielu brytyjskich mediów. Jakiś czas temu książę podzielił się swoimi wspomnieniami z jednym z lokalnych portali. 

Okazuje się, że zanim młodzi powiedzieli sobie kluczowe "tak" przed ołtarzem, dużo się wydarzyło. Jedną z głównych przyczyn, przez które Kate Middleton miała odejść od Williama, było to, że przeraziła się obowiązkami, jakie spoczywają na przyszłej księżnej. 

Obserwując codzienne życie Windsorów, nietrudno być zaskoczonym. W końcu Kate musi stosować się nie tylko do etykiety związanej z zachowaniem, ale także ubiorem czy odżywianiem. Ponadto narażona jest ona na ciągłe obserwacje ze strony mediów i obywateli z całego świata. 

Kate i William mówią o swoim rozstaniu bardzo dyplomatycznie

Od rozstania pary królewskiej minęło już wiele lat. Ta zdążyła już zejść się z powrotem wziąć ślub i założyć rodzinę. Niestety niechętnie wraca ona do sytuacji z przeszłości. Windsorowie pytani przez media o całą sytuacją odpowiadają krótko, zwięźle i nie wdają się w szczegóły.

Na jakiś czas się rozdzieliliśmy. Oboje byliśmy bardzo młodzi, wciąż studiowaliśmy i oboje dopiero szukaliśmy siebie. Bardzo staraliśmy się znaleźć własną drogę i musieliśmy dojrzeć. To trwało chwilę i wyszło nam na dobre - właśnie tak komentuje sprawę książę.

Dziś Kate i William tworzą zgrany duet i na co dzień są wiernymi mieszkańcami pałacu Buckingham. Ich wizerunek od lat postrzegany jest jako nienaganny, a ich historia niezmiennie wzrusza wielu miłośników rodziny królewskiej.

Źródło: mirror.co.uk

loader
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS