Zamknij

Katarzyna Nosowska z ukochanym w "DD TVN". Rzadko pokazuje męża, a teraz zrobiła wyjątek

24.01.2022 07:36
Katarzyna Nosowska z mężem w "DD TVN". Jak wygląda jej ukochany?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Nosowska dba o swoje życie prywatne i rzadko pojawia się u boku męża. Teraz zrobiła wyjątek. Jak wygląda jej życiowy partner?

Katarzyna Nosowska jest artystką, która rzadko pokazuje szczegóły ze swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że nieczęsto też możemy zobaczyć ją publicznie u boku męża. Kasia i Paweł Krawczyk są ze sobą związani od 2001 roku, ale dopiero trzy lata temu postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Tym samym dołączyli do grona znanych par, które wzięły ślub po czterdziestce i udowodnili, że na miłość nigdy nie jest za późno. Teraz pojawili się razem w progamie "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, jak się zaprezentowali.

Zobacz także: Zofia Zborowska zdradziła, jak poznała Andrzeja Wronę. Jej komentarz jest najlepszy

Katarzyna Nosowska z mężem w "DD TVN". Jak wygląda jej ukochany?

Katarzyna Nosowska pojawiła się u boku męża na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Para postanowiła wystąpić w programie z wyjątkowej okazji.

Gośćmi "DD TVN" był zespół ANIELI, w którego skład wchodzi m.in. mąż Kasi - Paweł Krawczyk. Grupa promowała swoją piosenkę pt. "Jaśniejąca", w której gościnnie wystąpiła właśnie Nosowska. 

Tym samym Kasia i Paweł pojawili się razem publicznie, co zdarza się niezwykle rzadko. W ciemnych stylizacjach prezentowali się jak prawdziwa "power couple". Pod studiem "Dzień Dobry TVN" pojawili się natomiast w okryciach o barwie khaki - on w pikowanej kurtce, a ona w długim, skórzanym płaszczu.

Sami zobaczcie, jak Kasia zaprezentowała się u boku swojego męża.

Zobacz także: Doda zdradziła, który pierścionek zaręczynowy był jej ulubionym. "Niósł za sobą dużo cierpienia"

Katarzyna Nosowska z mężem
fot.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk - historia związku

Kasia i Paweł znają się od lat. Krawczyk w 2001 roku został bowiem gitarzystą zespołu Hey, w którym Nosowska była wokalistką. Wtedy ich drogi się połączyły i od tamtego czasu są nierozłączni.

Minęło jednak wiele lat, zanim zdecydowali się sformalizować swój związek. Ostatecznie jednak w 2018 roku postanowili się pobrać. 

Zobacz także: Lewandowscy wzięli udział w tiktokowej zabawie dla par. Zdradzili swoje sekrety

Najwytrwalsze pary polskiego show-biznesu. To wieloletnie związki
20 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News