Zamknij

Podpalone tenisówki czy pomazany samochód? Zobacz, jak ludzie mszczą się na zdradzających partnerach

08.12.2021 14:55

Zemsta na zdradzającym partnerze jest słodka. Udowadniają to ci ludzie. Ich pomysły na odwet są naprawdę oryginalne.

Jak zemścić się na zdradzającym partnerze? Ci ludzie udowodnili, że zemsta jest słodka
fot. Shutterstock

Zdrada z reguły jest bolesna. Nic więc dziwnego, że ludzie, których partner był nieuczciwy, chcą się na nim zemścić. W tym celu wymyślają różne sposoby, w jaki mogliby "dopiec" niewiernemu ukochanemu. Na TikToku powstał nawet trend "Better Than Revange", dzięki któremu ludzie mszczą się na byłych partnerach. O wiele bardziej bolesne są jednak sposoby tych osób. Zdradzeni postanowili bowiem podzielić się w sieci swoimi historiami i właśnie tym, w jaki sposób udało im się zemścić na niewiernych partnerach.

Zobacz także: W wyjątkowy sposób mszczą się na niewiernych mężach. To się nazywa słodka zemsta

Ci ludzie udowodnili, że zemsta jest słodka

Portal dailymail.co.uk znalazł w sieci różne zdjęcia, które zdradzone osoby zamieściły w internecie. Możemy na nich zobaczyć, w jaki sposób zemściły się na niewiernych partnerach.

Okazuje się, że ludzka kreatywność nie zna granic. Niektórzy zdecydowali się naprawdę boleśnie ukarać swoich byłych partnerów za to, co im zrobili.

Jedna z kobiet np. postanowiła zamieścić w lokalnej gazecie ogłoszenie, w którym poinformowała, że wie o zdradzie męża. Zrobiła to w naprawdę oryginalny sposób. 

Chciałabym pogratulować Sharze Cormier i Patrickowi Brownowi... Spodziewają się dziecka. Mam nadzieję, że jesteście naprawdę zakochani i to zadziała. Na zawsze, żona Patricka, Timeshia Brown - możemy przeczytać w ogłoszeniu.

To jednak niejedyny sposób na zemstę. Niektórzy byli jeszcze bardziej okrutni.

Zobacz także: Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

Jak zemścić się na zdradzającym partnerze? 

Jedna z kobiet postanowiła poinformować partnera, że wie o jego zdradzie, poprzez... pomazanie mu samochodu. Na białym Range Roverze napisała: "Zdrajca. To koniec". Inna oszukana kobieta podpaliła buty swojego partnera, a jeszcze inna... zasypała zabytkowy samochód zdrajcy obornikiem. 

Jedną z najciekawszych form zemsty było jednak odebranie zdradzającej partnerki z lotniska. Mężczyzna czekał na nią z szyldem, na którym widniał napis: "Wiem, że mnie zdradziłaś". Pasażerowie byli rozbawieni całą sytuacją, jednak zarówno temu mężczyźnie, jak i jego partnerce nie było do śmiechu. 

Zobacz także: Mają dość swoich partnerów. Pokazały na TikToku, co się dzieje, gdy proszą ich o pomoc w domu

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk