Zamknij

Ma partnerkę starszą o 46 lat. Nie chcą mu wierzyć, że pokochał 82-latkę

06.12.2022 09:20

Niektóre związki potrafią wprawić w zdumienie. Do jednej z zaskakujących relacji zaliczymy tę pomiędzy Iris i Mohamedem. Mężczyzna wybrał sobie partnerkę starszą o 46 lat. Para wzięła ślub i teraz szokuje wszystkich wokół. 

Iris i Mohamed
fot. Facebook.com/iris.jones.520

Często mówi się, że prawdziwa miłość nie liczy czasu. Okazuje się, że w niektórych przypadkach widzimy to bardzo wyraźnie. Pewna Brytyjka i Egipcjanin związali się ze sobą pomimo tego, że dzieli ich 46 lat. Dziś ich związek wywołuje sensację.

Zobacz także: Ludzie mówią, że ich związek to fikcja. Twierdzą, że mężczyzna jest za atrakcyjny dla swojej żony

Mężczyzna jest od niej młodszy o 46 lat

W mediach społecznościowych uwagę często zwracają związki, w których zauważalna jest duża różnica wieku pomiędzy partnerami. Zwykle to kobiety wybierają starszych mężczyzn. Tym razem jednak jest nieco inaczej.

Pochodzący z Egiptu Mohamed w wieku 36 lat ożenił się z 82-latką. Jego wybranka - Iris - spotkała go wcześniej na Facebooku i wszystko zaczęło się od wysyłania wiadomości przez internet.

Kobieta i mężczyzna szybko znaleźli ze sobą wspólny język i nie spodziewali się, że zrodzi się między nimi coś silnego. Iris pytana przez media o jej związek zradzała, że poczuła to coś.

Szybko zdałam sobie sprawę, że się zakochałam. Nasza bliskość to istna magia.

Dziś para mieszka w domu kobiety, a ich związek wzbudza spore zainteresowanie społeczeństwa. Niestety oboje muszą mierzyć się z krytyką i niedowierzaniem.

Ludzie nie dowierzają w ten związek

Choć Iris i Mohamed są już ze sobą od ponad dwóch lat i często pokazują się razem, niestety wciąż wykorzystywani są przez media do wzbudzania sensacji. 

Pod wywiadami i zdjęciami z ich udziałem nie zawsze można przeczytać miłe słowa.

Nie skomentuję.
 
To na pewno nie jest bezinteresowne.

Okazuje się, że zakochani nie przejmują się hejtem - jak twierdzi Iris, tworzą udaną relację, w której chodzi o miłość, a nie o pieniądze. 

Mohamed powiedział, że podpisze intercyzę, aby udowodnić wszystkim niedowiarkom, że nie zależy mu na pieniądzach, a na mnie! 

Historia tych dwojga na pewno nie jest jedyną tego typu. Czy wierzycie w miłość pomiędzy partnerami, których dzieli 46 lat?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

loader
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News