Zamknij
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
  • rihanna i asap rocky Rihanna i ASAP Rocky
  • Britney Spears i Justin Timberlake Britney Spears i Justin Timberlake
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Prawdziwy związek zawsze jest oparty na przyjaźni. Wiedzą o tym te gwiazdy, które kiedyś były najlepszymi przyjaciółmi, a dziś są w związku lub po rozstaniu.

Przyjaźń zawsze jest dobrym fundamentem pod miłość. Często tego typu relacje damsko-męskie przeradzają się w prawdziwy związek. Choć historia pokazuje, że nie zawsze daje nam to gwarancję życia "długo i szczęśliwie", są też takie pary, które właśnie dzięki przyjaźni mogły stworzyć relację na lata. Sami zobaczcie, jakie gwiazdy przyjaźniły się, a następnie postanowiły być razem. 

Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni

Przyjaźń damsko-męska nie istnieje? Te pary udowadniają, że często może przerodzić się w znacznie głębsze uczucie. 

Jedną z najpopularniejszych par na świecie są dziś Zendaya i Tom Holland. Oboje należą do grona aktorów młodego pokolenia, a ich drogi splotły się na planie "Spider-Mana". Wiele lat się przyjaźnili, po czym ostatecznie ogłosili, że są razem. 

Podobnie było z Justinem Bieberem, który przyjaźnił się z Hailey Bieber jeszcze za czasów swojego związku z Seleną Gomez. Dziś to modelka jest jego żoną.

Również na polskim podwórku możemy znaleźć przykłady związków, które zrodziły się na bazie przyjaźni. Jedną z najbardziej udanych tego typu par są Joanna Brodzik i Paweł Wilczak.

Zobaczcie, jakie gwiazdy przyjaźniły się, a następnie zostały parą. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET