Zamknij
Gwiazdy, które rzadko pokazują drugie połówki. Jak wyglądają ich partnerzy?
  • Artur Żmijewski z żoną Paulina Żmijewska - żona Artura Żmijewskiego
  • Katarzyna Nosowska z mężem Paweł Krawczyk - mąż Katarzyny Nosowskiej
  • Marcin Prokop z żoną Maria Prażuch-Prokop - żona Marcina Prokopa
  • 10 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Niektóre gwiazdy bardzo dbają o swoją prywatność i rzadko pokazują ukochanych. Zobaczcie, jak wyglądają partnerzy tych znanych osób.

Są takie pary, które często pojawiają się razem na premierach i imprezach branżowych. Bywają też jednak gwiazdy, które starają się dbać o prywatność swoich ukochanych. Wśród nich znajdują się najpopularniejsi w Polsce aktorzy, muzycy, a nawet dziennikarze, którzy rzadko zabierają drugie połówki na czerwony dywan lub nie publikują ich zdjęć na portalach społecznościowych. Od czasu do czasu jednak też robią wyjątek. Zobaczcie, jak wyglądają partnerzy tych gwiazd.

Gwiazdy, które rzadko pokazują drugie połówki. Jak wyglądają ich partnerzy?

Niektóre znane osoby rzadko pojawiają się na imprezach branżowych. Inne robią to częściej, ale z reguły nie zabierają wówczas swoich drugich połówek. Wszystko po to, żeby zapewnić im anonimowość.

Są jednak takie sytuacje, kiedy Małgorzata Socha publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym na Instagramie, a Artur Żmijewski zabiera żonę na czerwony dywan. Również inne gwiazdy, które z reguły nie pokazują swoich partnerów, od czasu do czasu występują u ich boku.

Zobaczcie, jak wyglądają nieznani partnerzy znanych osób. 

Zobacz także: Te gwiazdy nie noszą obrączek. Nie ma to nic wspólnego z problemami w ich związkach