Zamknij
Gwiazdy, które rozstały się w 2021 roku. Niektóre z nich niespodziewanie
  • Doda i Emil Stępień Doda i Emil Stępień
  • Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski
  • 15 Zobacz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W 2021 roku byliśmy świadkami rozstań wielu znanych osób. Większość z tych gwiazd zaskoczyła fanów rozpadem swoich relacji.

Każdego roku celebryci prezentują nam prawdziwie emocjonalny rollercoaster. W minionych miesiącach byliśmy świadkami wielu pięknych chwil w życiu znanych osób - są bowiem gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Jednak niektórym parom ostatni rok nie przyniósł tyle szczęścia. Część z gwiazd rozstała się ze swoimi ukochanymi i to nawet po wielu latach związku. Zobaczcie, jakie znane osoby miały w 2021 roku złamane serce.

Gwiazdy, które rozstały się w 2021 roku. Niektóre z nich niespodziewanie

Jednym z najgłośniejszych rozstań w polskim show-biznesie w 2021 roku był rozwód Dody i Emila Stępnia. Wydawać się mogło, że po cichym ślubie w Hiszpanii i rozwijaniu relacji z dala od mediów ten związek wokalistki zakończy się happy endem. Ostatecznie jednak pomiędzy małżonkami doszło do konfliktu i to nie tylko prywatnego, ale też na polu zawodowym.

Podobnie było w przypadku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Wszyscy myśleli, że to jedna z najbardziej udanych znanych par. Okazało się, że tuż po ślubie, który miał miejsce w 2020 roku, pomiędzy podróżnikami pojawiły się problemy nie do przeskoczenia. 

Dość głośnym rozstaniem, tym razem z zagranicznego show-biznesu, była rozłąka Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Para jeszcze w 2020 roku przekładała ślub z powodu pandemii. Liczyliśmy na to, że w 2021 staną na ślubnym kobiercu, aż nagle otrzymaliśmy informację o ich rozstaniu. Fani Lopez są jednak zachwyceni, bowiem wokalistka ponownie związała się teraz z Benem Affleckiem. 

Tego typu rozstań zarówno w polskim, jak i w zagranicznym show-biznesie w 2021 roku było bez liku. Camila Cabello i Shawn Mendes, Gigi Hadid i Zayn Malik, Bill i Melinda Gates czy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - to tylko kilka z wielu popularnych par, które zakończyły swoją relację w minionych miesiącach.

Sami zobaczcie, jakie gwiazdy rozstały się w 2021 roku. 

Zobacz także: Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?