Zamknij

Związek Kate i Williama uległ zmianie, gdy Meghan i Harry odeszli z rodziny. Jak to na nich wpłynęło?

22.12.2021 09:34

Odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej było szokiem dla wszystkich. Pozytywnie wpłynęło jednak na relację Kate i Williama. 

Gdy Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, związek Kate i Williama bardzo się zmienił
fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Księżna Kate i książę William od lat są zgranym duetem. Wspólnie pokonują wszelkie trudności. Oboje z klasą przyjęli informację o tym, że książę Harry i Meghan Markle odchodzą z rodziny królewskiej i nie komentowali ich decyzji. Okazuje się, że nie było to dla nich łatwe, ponieważ bardzo przeżyli całą tę sytuację. To jednak mocno zbliżyło ich do siebie. Niedawno ekspert od mowy ciała zdradził, jak silna więź łączy Kate i Williama. Teraz na jaw wyszły nowe fakty, które potwierdzają te doniesienia. 

Zobacz także: William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Nie bez powodu akurat w tym momencie

Gdy Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, związek Kate i Williama bardzo się zmienił

Ludzie na całym świecie byli w szoku, gdy Meghan i Harry ogłosili, że nie chcą dłużej pełnić oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Zaskoczeni byli także sami Windsorowie, bowiem Sussexowie nie poinformowali ich wcześniej o swoich planach. To bardzo dotknęło brata Harry'ego - księcia Williama.

Wówczas nadszedł niezwykle trudny okres dla całej rodziny królewskiej. William nie potrafił do końca poradzić sobie z decyzją brata. Na szczęście miał duże wsparcie u Kate, która stanęła na wysokości zadania.

Była naprawdę zdenerwowana tym wszystkim - podaje źródło people.com.

Magazyn people.com dotarł także do osoby, która donosi, że cała sytuacja jeszcze bardziej zbliżyła Kate i Williama do siebie. Ich więź stała się mocniejsza.

Sytuacja z Harrym i Meghan była stresująca, ale zbliżyła ich do siebie. Kate była z tego powodu zła, ponieważ William był zdenerwowany. Trudno było jej patrzeć na tak zrozpaczonego męża - możemy przeczytać. 

Jak zatem widać, każda sytuacja w życiu ma swoje plusy i minusy. Szkoda tylko, że to tak osłabiło relacje pomiędzy synami księżnej Diany. 

Zobacz także: Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Dlaczego Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej?

Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa, czyli na początku 2020 roku, Meghan i Harry ogłosili, że nie chcą dłużej pełnić oficjalnych funkcji jako członkowie rodziny królewskiej. W dodatku poinformowali, że przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych. Najpierw osiedlili się w Kanadzie, a potem podjęli decyzję o przeniesieniu się do Los Angeles.

Powodem ich postępowania miały być nieprzychylne komentarze ze strony mediów i depresja Meghan, w którą ta wpadła, ponieważ czuła się samotna i niezrozumiana w rodzinie królewskiej. Para opowiedziała sporo na ten temat m.in. w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Meghan i Harry do USA polecieli oczywiście ze swoim synem Archiem. Za oceanem przyszła na świat ich córeczka Lilibet Diana. 

Zobacz także: Największe skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektóre was zaskoczą

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: marieclaire.com/people.com