Zamknij

Dostała SMS-a od przyjaciela swojego faceta. Był w nim dowód zdrady jej ukochanego

28.12.2021 13:30

Przyjaciel tego faceta chciał udowodnić jego dziewczynie, że na ich męskim wypadzie wszystko jest w porządku. Niechcący wysłał jej dowód jego zdrady.

Dostała SMS-a z dowodem zdrady faceta. Wysłał go jego przyjaciel
fot. Shutterstock

Nie jest łatwo poznać, że partner nas zdradza. Zdarza się, że mamy podejrzenia co do jego braku lojalności, jednak nie jesteśmy w stanie ich udowodnić. Zazwyczaj dowody wpadają nam w ręce zupełnie przez przypadek - np. ta kobiet dostała od faceta zdjęcie, które miało dowodzić, że jej nie zdradza, a wyszło odwrotnie. Podobnie było w przypadku tej tiktokerki. Ona jednak dostała wiadomość od przyjaciela swojego faceta. Ten niechcący pogrążył kumpla jeszcze bardziej.

Zobacz także: Przyłapała swojego męża na zdradzie. Pomogła jej w tym kamera w domofonie

Dostała SMS-a z dowodem zdrady faceta. Wysłał go jego przyjaciel

Faceci uwielbiają wyjeżdżać na męskie eskapady. Z reguły panie pozwalają swoim ukochanym na tego typu wojaże, ponieważ im ufają. Niestety czasem zdarza się jednak, że faceci okazują się oszustami. 

Tego typu wyjazd negatywnie odbił się na związku tej tiktokerki. Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania w aplikacji, w którym anonimowa użytkowniczka opowiada, jaką wiadomość dostała od przyjaciela swojego ukochanego. 

Mężczyzna odezwał się do tiktokerki, ponieważ ta od kilku godzin nie dostała odpowiedzi od swojego partnera. W końcu otrzymała SMS-a ze zdjęciem właśnie od jego kumpla.

Nic mu nie jest - brzmiał podpis fotografii.

Faktycznie, mężczyzna cały i zdrowy leży w łóżku. Problem polega jednak na tym, że na pościeli znajduje się coś jeszcze.

Zobacz także: Znalazła na TikToku dowód zdrady swojego męża. To filmik innej kobiety nagrany przed jej domem 

Nie wie, czy to żart, czy prawdziwy dowód zdrady. Internauci są bezlitośni

Okazuje się, że na zdjęciu, który tiktokerka dostała od przyjaciela swojego faceta, znajduje się także... zużyta prezerwatywa. 

Facet, który to wysłał, twierdził, że to był żart, który sam zorganizował. Do dziś nie wiem, czy to prawda - żali się internautka.

Filmik cieszy się dużą popularnością w aplikacji. Tiktokerzy są jednak zgodni, że taki ślad nie mógł być przypadkowy.

Kochanie, to nie był żart.
 
Lepiej ci będzie bez niego! Nawet jeśli to był żart - portal thesun.co.uk cytuje opinie internautów. 

Okazuje się, że kobieta dała temu facetowi drugą szansę, ponieważ nie potrafiła udowodnić jego zdrady. A jak wy zareagowalibyście w takiej sytuacji? 

Zobacz także: Zdrada poprawia relacje w związku? Najnowsze wyniki badań są zaskakujące

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/TikTok