Zamknij

Zainstalowała Tindera. To, z kim połączyła ją aplikacja, wprawiło ją w zakłopotanie

14.03.2022 14:16
Była w szoku, gdy zobaczyła, z kim połączył ją Tinder. Teraz nie wie, co zrobić
fot. Shutterstock

Internautka zainstalowała Tindera, żeby zacząć umawiać się na randki. Nie spodziewała się jednak, że aplikacja połączy ją z tym mężczyzną.

Aplikacje randkowe mogą nam ułatwić znalezienie drugiej połówki. Bywają też jednak dość ryzykowne - nigdy nie wiemy bowiem, kto znajduje się po drugiej stronie. Niedawno pisaliśmy o kobiecie, która była w szoku, gdy zobaczyła, z jakim mężczyzną połączyła ją aplikacja randkowa. Podobna historia przytrafiła się bohaterce tej historii. Niedawno zaczęła używać Tindera, żeby znaleźć wymarzonego partnera. Gdy zobaczyła, z kim połączyła ją aplikacja, poczuła się dość mocno zakłopotana.

Zobacz także: Umówiła się na randkę z facetem z Tindera. Spotkanie skończyło się płaczem

Była w szoku, gdy zobaczyła, z kim połączył ją Tinder. Teraz nie wie, co zrobić

Takie aplikacje randkowe jak Tinder działają na zasadzie algorytmu. "Parują" użytkowników ze sobą na podstawie miejsca ich zamieszkania, charakteru oraz upodobań. Czasami przez to wychodzą dość zabawne, a nawet niezręczne sytuacje.

Portal dailymail.co.uk opisał historię kobiety, która niedawno zaczęła korzystać z Tindera. Poszukiwała w sieci idealnego partnera, aż w pewnym momencie aplikacja wyświetliła jej w propozycjach... męża jej kuzynki.

Internautka była w szoku, gdy zobaczyła, z kim "sparował" ją Tinder. Teraz poprosiła internautów na forum reddit.com, żeby doradzili jej, jak powinna zachować się w tej sytuacji. 

Zobacz także: Tinder wprowadza nową funkcję. Czy przez to stanie się niebezpieczny?

Tinder połączył ją z facetem jej kuzynki. Prosi o radę internautów

Kobieta niedługo wybiera się z wizytą do swojej kuzynki. W tej sytuacji nie wie, jak się zachować. Internauci są podzieleni w swoich opiniach. Wielu z nich doradza jej poinformowanie kuzynki, że jej mąż korzysta z Tindera, zanim do niej pojedzie.

Jeszcze inni uważają, że kobieta powinna wstrzymać się do wizyty i wtedy na spokojnie porozmawiać z kuzynką. Wszyscy są jednak zgodni, że zdradzana kobieta ma prawo wiedzieć, co się dzieje. A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Agnieszka Włodarczyk w pomarańczowej spódnicy i białym topie i Mikołaj Krawczyk w czarnej marynarce
8 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Źródło: dailymail.co.uk