Zamknij

Trenuje z dzieckiem tuż po porodzie. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

28.11.2022 13:19

Tancerka z Los Angeles postanowiła wrócić do treningów niedługo po urodzeniu dziecka. Znalazła na to dość wyjątkowy sposób. Nie wszystkim się on podoba.

Gracie Holway
fot. instagram.com

Gracie Holway jest młodą matką, która przez całe życie uważała, że po zajściu w ciążę będzie musiała zrezygnować z baletu. Ostatnio zmieniła jednak zdanie. Pokazała w sieci swoje treningi, by zainspirować inne kobiety. Według części obserwatorów jej zachowanie może jednak zaszkodzić dziecku.

Zobacz także: 56-latka urodziła dziecko własnego syna. Zrobiła to dla prawdziwej miłości

Trenuje z dzieckiem tuż po porodzie. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Portal edziecko.pl dotarł do historii kobiety, która niedługo po urodzeniu dziecka postanowiła na nowo rozpocząć treningi baletowe. Gracie Holway zyskała sporą popularność w sieci, gdy okazało się, że... tańczy z córeczką w nosidełku.

Całe życie marzyłam o byciu tancerką baletową i mamą. Zawsze myślałam, że będę musiała wybrać jedno albo drugie. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mogę to połączyć - stwierdziła.

Baletnica uwiecznia swoje treningi i publikuje nagrania na instagramowym profilu. Wyglądają dość uroczo, jednak według niej taka forma tańca jest ciężką pracą.

Część internautów po obejrzeniu filmików nie kryła swojego oburzenia. Ich zdaniem matka nie powinna w ten sposób stresować i narażać dziecka.

Robisz tak piruety?
 
Jesteś pewna, że twoja córka czuje się komfortowo i bezpiecznie?
 
Nie noś dziecka w ten sposób. To może mu zaszkodzić - pisali w komentarzach.

Wiele osób zasugerowało również, że Gracie niepotrzebnie się popisuje. Jej ćwiczenia wymagają ogromnej siły - dodatkowy ciężar z przodu ciała sprawia, że naraża swoje ciało na kontuzje. Jeśli na zajęciach baletu uszkodzi kręgosłup, nie będzie mogła podnosić córki. Czy warto tak ryzykować?

Baletnica zabiera dziecko na treningi. Czy to bezpieczne dla jego zdrowia?

Nie zabrakło internautów, którzy uważają tancerkę za swoją inspirację. Ich zdaniem kobieta ma pełne prawo wrócić do treningów tuż po porodzie, nie rezygnując przy tym wcale ze spędzania czasu z dzieckiem. Według niektórych podobne doświadczenie wpływa nawet pozytywnie na wytworzenie więzi pomiędzy matką i córką.

Gracie Holway i jej mąż to czuli, kochający rodzice. Na instagramowym profilu często pokazują, jak wygląda życie ich rodziny. Nie ukrywają, że córeczka jest dla nich wszystkim. Można więc założyć, że tancerka wie, jak obchodzić się ze swoim dzieckiem, a podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych pozycji baletowych i obrotów dba o samopoczucie dziewczynki. 

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

loader