Zamknij
Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Niektórych zakochanych dzieli naprawdę spora różnica wieku. Te gwiazdy udowadniają jednak, że to tylko liczby.

Miłość nie wybiera. Jedni ludzie spotykają ukochaną osobę jeszcze w młodości. Inni długo nie potrafią znaleźć drugiej połówki. Niezależnie jednak od tego, kiedy się zakochujemy, najważniejsze jest ostateczne odnalezienie szczęścia u czyjegoś boku. Niektórzy na drugą połówkę czekają nawet wiele lat. Tak też było w przypadku tych znanych osób. Między nimi i ich partnerami jest spora różnica wieku. Te gwiazdy udowadniają jednak, że wiek to tylko liczba. 

Związki gwiazd o dużej różnicy wieku. Rekordzistów dzieli 37 lat

Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie znajdują się gwiazdy, które mają dużo starszych lub o wiele młodszych partnerów. 

Prawdziwymi rekordzistami pod tym względem są Marek Kondrat i Antonina Turnau. Pomiędzy aktorem a córką Grzegorza Turnaua jest aż 37 lat różnicy. Tworzą jednak szczęśliwe małżeństwo od 2015 roku. Trzy lata później na świat przyszła ich córeczka Helena.

Alec Baldwin w 2012 roku poślubił kobietę młodszą od siebie o 26 lat. Taka sama różnica wieku jest między Cezarym i Edytą Pazurami. Między Beatą Ścibakówną a Jerzym Englertem oraz Catherine Zatą-Jones a Michaelem Douglasem jest natomiast 25 lat różnicy.

W galerii przedstawiamy aż 20 znanych par, w których między partnerami jest bardzo duża różnica wieku. 

Zobacz także: Jaka jest idealna różnica wieku między partnerami? To klucz do udanej relacji