Zamknij
Ewa Bilan-Stoch w kurtce zimowej i czapce przy skoczni narciarskiej
10 Zobacz galerię
fot. MAREK DYBAS/REPORTER/East News

Znani sportowcy uwielbiają otaczać się pięknymi kobietami. Ci panowie mogą poszczycić się najpiękniejszymi partnerkami w całej branży.

O gustach się nie dyskutuje, a piękno jest pojęciem względnym. Każdy z nas może jednak obiektywnie ocenić, które kobiety zachwycają swoją urodą. Wiele z nich spotyka się ze znanymi sportowcami. Piłkarze, siatkarze, a nawet skoczkowie narciarscy - wśród nich znajdują się szczęściarze, u których boku możemy ujrzeć zachwycające i seksowne kobiety. Czy każda z nich pasuje do swojego wybranka? Zobaczcie, kto znalazł się na naszej liście i sami oceńcie.

Związki gwiazd: najpiękniejsze partnerki znanych sportowców

Sportowcy na całym świecie starają się wybierać jak najbardziej urodziwe partnerki. Niektóre z tych kobiet wręcz zachwycają swoją urodą.

Bez wątpienia do takich szczęściarzy należy Lionel Messi. Jego żona, Antonella Roccuzzo, to argentyńska piękność, którą najpopularniejszy piłkarz świata poderwał jeszcze w szkole. Aktualnie za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie uznawany jest także Robert Lewandowski. Ania natomiast uchodzi za jedną z najpiękniejszych WAGs Bayernu Monachium oraz polskiej reprezentacji. 

Swoim największym rywalom nie ustępuje również Cristiano Ronaldo. Piłkarz od 2017 roku jest w związku z piękną modelką, Georginą Rodriguez. Nie można tu zapomnieć o koledze Messiego z drużyny, czyli Pique. Ten szczęściarz od lat jest partnerem Shakiry. 

Pozostańmy na moment przy związkach piłkarzy z wokalistkami. W tym zestawieniu nie można bowiem nie wspomnieć o najpiękniejszej polskiej WAGs, czyli Marinie. Urodą zachwyca także ukochana Grzegorza Krychowiaka - modelka Celia Jaunat. 

Nie tylko piłkarze mają piękne partnerki. Świat sztuk walki zachwyca się ukochaną mistrza UFC, Conora McGregora. Dee Devlin przykuwa uwagę przede wszystkim swoim uśmiechem.

Mówiąc o najpiękniejszych partnerkach sportowców, nie sposób nie wspomnieć o ukochanych siatkarzy oraz skoczków narciarskich. Piękne partnerki mają m.in. Fabian Drzyzga, Bartosz Kurek oraz Kamil Stoch. 

Zobaczcie w galerii, jak wyglądają najpiękniejsze partnerki znanych sportowców. 

Zobacz także: Znane kobiety, które są wyższe od partnerów. Niektóre z tych związków to już przeszłość