Zamknij

Od skoku w bok do wielkiej miłości. Te związki gwiazd zaczęły się od romansu

25.02.2021 14:47

Nie wszyscy są skłonni do wierności. Te gwiazdy pokazały, że jeden związek można zbudować kosztem drugiego.

Angelina Jolie w skórzanej sukience i Brad Pitt z brodą w czarnym garniturze i okularach przeciwsłonecznych na czerwonym dywanie
fot. Picture Perfect / Rex Features/EAST NEWS

W show-biznesie jak na wojnie - trzeba walczyć o swoje. Przekonały się o tym osoby, którym gwiazdy odbiły partnerów. Wszyscy doskonale pamiętamy sytuację, gdy Brad Pitt zostawił Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie. To jeden z najgłośniejszych romansów na świecie, który zakończył się związkiem. Nie tylko Brad i Angelina byli nie fair w stosunku do Jennifer. Gwiazd, które miały romans, a następnie zostawiły partnerów dla kochanków, było o wiele więcej. Przedstawiamy 7 najpopularniejszych par tego typu.

Zobacz także: Romanse filmowe, które przeniosły się poza kamerę. Oni byli razem też w rzeczywistości

Związki gwiazd, które zaczęły się od romansu

Romans nie jest w porządku. Zwłaszcza gdy możemy kogoś wtedy skrzywdzić.

W niektórych przypadkach jednak przyciąganie okazało się silniejsze niż rozsądek. 

1. Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina i Brad poznali się w 2004 roku na planie filmu "Pan i Pani Smith". Aktor był wówczas mężem Jennifer Aniston. Pomimo tego między nim i Angie zaiskrzyło, co widać zresztą na ekranie. Resztę tej historii wszyscy doskonale znamy. 

E. Schroeder/face to face/Reporter/East News

2. Książę Karol i Kamila

Karol od młodości był zakochany w Kamili. Ich związek z góry był jednak skazany na porażkę, przez co oświadczył się Dianie. Wciąż jednak utrzymywał romans ze swoją ukochaną. Dopiero kilka lat po śmierci Lady Di książę zdecydował się na ślub z Kamilą. 

Zobacz także: Najgłośniejsze romanse w rodzinie królewskiej. Mówiło się nawet o kochankach królowej

3. Amber Heard i Johnny Depp

Ten związek ostatnio rozpadł się z hukiem, ale też równie głośno się zaczął. Johnny zwariował na punkcie pięknej modelki, gdy był w związku z matką swoich dzieci, Vanessą Paradise. Poznali się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem" i właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło. Nie skończyło się to jednak zbyt dobrze. 

Rich Fury/Invision/AP/East News

4. Jennifer Lopez i Marc Anthony

Marc Anthony poznał Jennifer Lopez, gdy był w związku z Dayanarą Torres. Uczucie do latynoskiej wokalistki okazało się jednak silniejsze. Cztery dni po uzyskaniu rozwodu ożenił się z Jen. Para doczekała się bliźniąt, ale po 10 latach związku zdecydowali się na rozstanie. 

Polaris/East News

5. Britney Spears i Kevin Federline

To była naprawdę gorąca para. W ich przypadku również wszystko zaczęło się od płomiennego romansu. Kevin był wówczas w związku z Shar Jackson, która spodziewała się jego dziecka. To jednak mu nie wystarczyło i zdecydował się na związek z księżniczką popu. 

ASSOCIATED PRESS/East News

6. Melanie Griffith i Antonio Banderas

Relacja tej dwójki również rozpoczęła się na planie filmowym. Grali razem w "Zbyt wiele". Antonio był wówczas z Aną Lentz, a Melanie z Donem Johnsonem. Oba związki rozpadły się przez uczucie aktorów. Co ciekawe, Melanie z mężem rozstała się po 19 latach związku. 

7. Elizabeth Taylor i Eddie Fisher

To dopiero była historia. W 1959 roku Elizabeth odbiła męża swojej... przyjaciółce. Eddie Fisher był bowiem ukochanym Debbie Reynolds. Ostatecznie został czwartym mężem, ale nie ostatnim mężem Taylor.

Zobacz także: Najkrótsze małżeństwa w show-biznesie. Rekordziści wytrzymali ze sobą dwa dni

ASSOCIATED PRESS/East News
loader

Romanse gwiazd zawsze emocjonują ich fanów. Niektóre pary show-biznesu nie schodziły z pierwszych stron gazet. Pamiętacie, że oni kiedyś byli razem?