Zamknij

Czym jest miłość karmiczna? Okazuje się, że można ją wyczuć od razu

10.06.2022 15:23
Związek karmiczny - co to jest miłość karmiczna, jak ją obliczyć i rozpoznać?
fot. Shutterstock

Miłość karmiczna to wyjątkowy rodzaj uczucia. Okazuje się, że można ją bez problemu rozpoznać i to niemal od pierwszego wejrzenia. Zobacz, czym dokładnie jest.

Każdy marzy o tym, żeby znaleźć idealną drugą połówkę. Oczywiście jest to prawdziwe wyzwanie i nie każdemu się to udaje. Niektórzy jednak mają ogromne szczęście i trafiają na partnera, który rozumie ich bez słów i jest ich idealnym uzupełnieniem. Wówczas możemy powiedzieć, że ich związek jest karmiczny. Jest to bowiem rodzaj niezwykłego, wręcz magicznego przyciągania. W dodatku można stwierdzić, że miłość karmiczna jest miłością od pierwszego wejrzenia, bo osoby, którym dane jest jej doświadczyć, wiedzą, że znalazły drugą połówkę już przy pierwszym spotkaniu z nią. 

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni? 11 znaków, że to ten jedyny

Związek karmiczny - co to jest miłość karmiczna?

Miłość karmiczna wiąże się z wiarą w reinkarnację. Jej podstawą jest bowiem przeświadczenie, że istnieją nasze poprzednie wcielenia, które mają wpływ na to, kim jesteśmy aktualnie.

Związek karmiczny to połączenie dwóch dusz, które spotkały się we wcześniejszych wcieleniach i dlatego mają wrażenie, jakby były sobie przeznaczone. I choć w naszej kulturze ta teoria może się wydawać dość absurdalna, w rzeczywistości ma naprawdę wielu zwolenników. 

Nie jest to jednak aż tak kolorowe pojęcie. Sama nazwa związek karmiczny pochodzi od znanego wszystkim słowa "karma". Ludzie, którzy wierzą w ten rodzaj relacji, są bowiem przekonani, że we wcześniejszym życiu uczuciowym zrobili coś złego i teraz mają możliwość odkupienia swoich grzechów. Los daje im drugą szansę, którą zamierzają wykorzystać. 

Zobacz także: Odczuwacie znudzenie w sypialni? Wypróbujcie seks tantryczny

Miłość karmiczna - jak ją obliczyć i rozpoznać?

Miłość karmiczną wyczuwa się błyskawicznie. Możemy mówić o takiej relacji, gdy odnosimy wrażenie, że rozumiemy się z drugą osobą bez słów. Może nam się też wydawać, że kiedyś już poznaliśmy tego człowieka, a nawet odczuwać silne przyciąganie do niego. 

Karmiczni kochankowie będą mieli wrażenie, jakby nagle trafiła ich Strzała Amora. Nie liczy się dla nich nic poza drugą osobą. Zazwyczaj na początku relacji odczuwamy motyle w brzuchu, w związku z czym trudno rozpoznać, czy jest to zwykłe uczucie, czy karmiczne. Jeżeli nie jesteście pewni, możecie to łatwo obliczyć. Pomoże wam w tym numerologia partnerska

Zobacz także: Test zielonej linii hitem TikToka. Dzięki niemu sprawdzisz, kto dominuje w twoim związku

Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

Źródło: magia.onet.pl/ofeminin.pl/elle.pl