Zamknij

Zrobił żonie niespodziankę i zarezerwował wakacje za granicą. Reakcja kobiety go zaskoczyła

07.11.2022 12:08

Pewien mężczyzna postanowił zrobić ukochanej niespodziankę i zarezerwował jej i sobie wakacje za granicą. Takiej reakcji żony się jednak nie spodziewał. Zachowanie kobiety podzieliło internautów.

Zrobił żonie niespodziankę i zarezerwował wakacje za granicą. Reakcja kobiety go zaskoczyła
fot. Shutterstock

Niektórzy kochają niespodzianki. Inni natomiast nie lubią być zaskakiwani i o wiele bardziej preferują wspólne planowanie. Ostatnio przekonał się o tym pewien mężczyzna. Internauta postanowił w tajemnicy przed żoną zarezerwować sobie i jej wspólny wyjazd. Gdy kobieta dowiedziała się o przygotowanej przez ukochanego niespodziance, była wściekła.

Zobacz także: Miała być świadkową na ślubie przyjaciółki. Odbiła jej pana młodego i sama za niego wyszła

Zrobił żonie niespodziankę i zarezerwował wakacje. Jej reakcja go zaskoczyła

Mężczyzna podzielił się swoją historią w popularnym serwisie internetowym Reddit. Do jego wpisu dotarł portal o2.pl. Użytkownik forum wyjaśnił, że wraz z żoną planował wyjechać na wakacje, ale wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował im plany. W międzyczasie na świat przyszło ich dziecko. Opieka nad maluchem pochłonęła parę bez reszty, przez co nie miała dla siebie prawie w ogóle czasu. Tym bardziej, że małżeństwo nie miało możliwości zostawić dziecka z dziadkami.

Gdy sytuacja na świecie nieco się uspokoiła, a podróżowanie wróciło do znanej sprzed pandemii normalności, mężczyzna postanowił zrobić żonie niespodziankę. We wpisie zdradził, że zarezerwował sobie i ukochanej wakacje za granicą. Dziecko natomiast miało zostać pod opieką krewnych, którzy zgodzili się zająć maluchem pod nieobecność pary.

Znalazłem super ofertę na lot międzynarodowy na tydzień w styczniu. Nasze dziecko będzie miało wtedy już 13 miesięcy i nasze rodziny zgodziły się nim zająć oraz przestrzegać naszych standardów opieki - wyjaśnił mężczyzna, cytowany przez portal o2.pl.

Gdy kobieta dowiedziała się o przygotowanej przez ukochanego niespodziance, była wściekła. Nie rozumiała, dlaczego mężczyzna nie uwzględnił w planach dziecka. Ten wyjaśnił, że miał nadzieję, że w trakcie urlopu uda im się odpocząć i zrelaksować, a z maluchem nie byłoby to możliwe. Kobieta jednak nie dawała za wygraną.

Internauci są podzieleni

Mężczyzna postanowił zapytać użytkowników serwisu o ich zdanie na ten temat. Internauci są jednak podzieleni. Niektórzy stanęli po stronie autora wpisu, argumentując, że bardzo ważne jest to, aby nawet mając dziecko, spędzać też czas tylko we dwoje. Inni z kolei zgodzili się z kobietą. Wiele osób napisało, że mężczyzna powinien takie rzeczy przedyskutowywać z żoną, a nie podejmować decyzję za nią.

A wy co o tym sądzicie? Internauta postąpił słusznie?

Zobacz także: Ta kobieta ma jedenaścioro dzieci z ośmioma ojcami. Uważa, że jest dobrą matką

loader
Najbardziej medialne związki w Polsce. Dziś należą do przeszłości
10 Zobacz galerię
fot. Jan BIELECKI/East News

RadioZET.pl/o2.pl