Zamknij

Została oszukana przez męża. 10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jest... kobietą

21.06.2022 10:49
Została oszukana przez męża. 10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jest kobietą
fot. Shutterstock

Partnerzy przed ślubem z reguły znają się jak łyse konie. W przypadku tej pary mogło się tak wydawać, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Decyzja o ślubie jest bardzo ważna. W związku z tym nikt nie podejmuje jej pochopnie. Z reguły ludzie są przekonani, że doskonale znają swojego ukochanego i tym samym chcą spędzić z nim resztę życia. Tak samo było w przypadku tej kobiety. Wyszła za mężczyznę, który wydawał jej się idealny. Przez 10 miesięcy trwała sielanka, po czym... poznała jego prawdziwe oblicze. Czegoś takiego się nie spodziewała i trudno się dziwić - nam także nie mieści się to w głowie. 

Zobacz także: Znalazła sekretny folder w komputerze narzeczonego. Postanowiła odwołać ślub

Została okrutnie oszukana przez męża

Portal mirror.co.uk opisał historię anonimowej kobiety, która została okrutnie oszukana przez swojego męża. Mężczyzna ukrył przed nią swoją prawdziwą tożsamość, po czym wyłudził od jej rodziny pieniądze.

Ta para poznała się dzięki aplikacji randkowej. Mężczyzna poinformował kobietę o tym, że jest chirurgiem. Wydawało jej się, że nadają na tych samych falach, co sprawiło, że postanowili szybko się spotkać i pobrać.

Mężczyzna nalegał na to, żeby ceremonia ślubna była tzw. nikah siri, czyli potajemną uroczystością. Twierdził, że niedawno przeszedł na islam i to dla niego bardzo ważne. W rzeczywistości jednak chodziło mu o to, że są to zaślubiny wyłącznie religijne i nierejestrowane przez państwo. Nie chciał bowiem ujawnić swojej tożsamości. 

Po ślubie nowożeńcy zamieszkali w domu rodzinnym kobiety. Mężczyzna w kółko prosił ją i jej bliskich o pieniądze. To wydawało się im dziwne - zważywszy na jego zawód. Gdy rodzice kobiety nabrali podejrzeń, ten wywiózł swoją żonę na indonezyjską wyspę - Sumatrę. Tam zakazał jej interakcji z bliskimi. 

Zobacz także: Narzeczona zdradziła go tuż przed ślubem. Zemścił się, trafiając w czuły punkt

10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jej mąż jest kobietą

Matka kobiety była zaniepokojona zaistniałą sytuacją. Gdy nie miała kontaktu ze swoją córką, postanowiła interweniować. Policja rozpoczęła poszukiwania kobiety. Gdy mundurowi odnaleźli małżonków, okazało się, że mężczyzna, który podawał się za cenionego chirurga, w rzeczywistości jest... kobietą. 

Ofiara została oszukana i okradziona przez swojego "męża". Jak podaje mirror.co.uk, w czasie trwania ich małżeństwa oszustka wyłudziła od niej i jej bliskich ponad 16 tysięcy funtów. 

Zobacz także: Wpisała nazwisko narzeczonego w wyszukiwarkę. Odkryła prawdę o swoim pierścionku zaręczynowym

Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

Źródło: mirror.co.uk