Zamknij

Ten typ kobiet mężczyźni wskazują jako najbardziej atrakcyjny. Badanie przeprowadził portal randkowy

Anna Respondek
26.07.2017 14:17
Jaki typ kobiet wybierają mężczyźni?
fot. Pixabay

Nowa aplikacja randkowa pozwoli na wskazanie swojego typu - na tej podstawie zostaną nam przedstawione propozycje. 

Zaproszenie na randkę gwiazdy jest raczej trudne do wykonania, ale nadal mamy szansę na znalezienie osoby, która wygląda zupełnie jak ona. Taką możliwość daje nowa aplikacja Dating.ai. Ich twórcy opracowali programowanie rozpoznające twarze, na podstawie preferencji związanych z wyglądem, dopasowuje do siebie użytkowników. 

Internauci umieszczają w nowej aplikacji zdjęcia osoby "w ich typie" lub wybierają z listy zdjęć gwiazd i celebrytów. Dating.ai przeszukuje między innymi Tindera, Bumble czy Plenty of Fish i wybiera osoby wpasowujące się w wybrany model, następnie umożliwia kontakt z nimi i przejrzenie ich kont. 

Aplikacja Dating.ai
fot. Dating.ai

Jaki typ urody mężczyźni wybierają najczęściej ?

Na podstawie ponad 50 tysięcy wyszukań, stworzono listę najczęściej wybieranych przez mężczyzn gwiazd. Na pierwszym miejscu uplasowała się Shakira, kolejne zajęły Kim Kardashian, Emma Watson, Miley Cyrus, Jennifer Lawrence, Selena Gomez i Taylor Swift. Wśród innych męskich typów znalazły się między innymi Beyonce, Carly Rae Jepsen i Emilia Clarke. 

Jeśli chodzi o kobiety, te najczęściej szukają kogoś podobnego do Justina Biebera. Często wybierają również mężczyzn w typie Ashtona Kutchera, Cristiano Ronaldo, Chrisa Hemswortha i Channinga Tatuma.

Wygląda jednak na to, że część osób wyszukuje ludzi podobnych do gwiazd z czystej ciekawości, niekoniecznie chcąc z nimi randkować. Według Dating.ai 18. miejsce, wśród najczęstszych trafień, zajął Donald Trump. Użytkownicy pragną również poznać partnera, który byłby podobny do nich samych.  

Co myślicie o takim sposobie znajdywania miłości? ;-)

giphy (7)