Zamknij
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
  • Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek
  • Miranda Kerr i Orlando Bloom Miranda Kerr i Orlando Bloom
  • Gwyneth Paltrow i Chris Martin Gwyneth Paltrow i Chris Martin
  • 9 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Miłość bywa zmienna. Te gwiazdy doskonale o tym wiedzą, zdecydowały się bowiem na rozwód. W ich przypadku było to szczególnie trudne, ponieważ mają dzieci.

Decyzja o rozwodzie nigdy nie należy do łatwych. Zwłaszcza wtedy, gdy w małżeństwie pojawiają się dzieci. Wówczas rodzice zazwyczaj kierują się głównie ich dobrem. Często jednak decyzja o rozwodzie jest ostatecznością. Wówczas pary mają wybór - mogą podzielić się wychowywaniem pociech lub całkowitą władzę rodzicielską przejmuje jedno z nich. Te gwiazdy, choć postanowiły się rozstać, zdecydowały, że wspólnie będą wychowywać swoje dzieci. Zobaczcie, które znane osoby są w takiej sytuacji.

Znane pary, które rozwiodły się, ale wspólnie wychowują dzieci

Są takie byłe pary, które świetnie dogadują się w kwestii wychowywania dzieci, co widać gołym okiem. Rozstanie w ich przypadku nie było jednoznaczne z rozbiciem rodziny.

Doskonałym tego przykładem może być Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć dziś jest z Radosławem Majdanem, z którym wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, a także ich wspólnego synka Henia, wciąż pozostaje w dobrych relacjach z Jackiem Rozenkiem. Aktor ma stały kontakt z dziećmi, a Małgosia troszczy się o niego, co pokazała, gdy ten był w szpitalu. 

Rewelacyjne kontakty z byłymi żonami ma również Michał Wiśniewski. Muzyk ma dwójkę dzieci z Mandaryną, a także dwie córki z Anną Świątczak. Udało mu się jednak stworzyć prawdziwą patchworkową rodzinę, w której wszyscy czują się bardzo dobrze. 

Tego typu par jest o wiele więcej zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie. Sami zobaczcie, kto doskonale dogaduje się z byłymi partnerami w kwestii wychowywania dzieci. 

Zobacz także: Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?

loader