Zamknij
Tomasz Karolak w szarym garniturze i Magdalena Boczarska w fioletowej bluzce w 2006 roku
12 Zobacz galerię
fot. Dariusz LEWANDOWSKI/East News

Związki w show-biznesie bywają burzliwe i często kończą się nieporozumieniami. Te gwiazdy pokazały, że można inaczej i rozstały się z klasą.

Rozstanie zawsze jest trudnym przeżyciem i mało kto jest w stanie utrzymywać przyjacielskie relacje ze swoim byłym partnerem. Musi być to uciążliwe przede wszystkim, gdy rozłące towarzyszy zainteresowanie mediów. Zarówno w polskim, jak i w zagranicznym show-biznesie są jednak gwiazdy, które potrafiły rozejść się z klasą. Tym samym udowodniły wszystkim, że przyjaźń po rozstaniu jednak istnieje. Zobaczcie sami, jakie znane pary utrzymują dobre relacje po zerwaniu.

Znane pary, które rozstały się z klasą. Do dziś mają dobre relacje

O tych związkach było bardzo głośno, ale równie emocjonalne były rozstania tych par. Wszyscy zastanawiali się, jak teraz będą wyglądać ich relacje.

Te gwiazdy udowodniły jednak, że przyjaźń po rozstaniu istnieje. Do dziś chętnie pojawiają się w swoim towarzystwie i ze sobą współpracują. 

Wiele z tych par utrzymuje dobre relacje ze względu na dzieci. Tak jest m.in. w przypadku Ibiszów, Resse Witherspoon i Ryana Phillippe'a czy Demi Moore i Bruce'a Willisa. Są też jednak takie gwiazdy, które postanowiły utrzymywać dobre relacje mimo wszystko. 

W galerii znajdziecie znane osoby zarówno z polskiego, jak i zagranicznego show-biznesu. Niektóre z tych par były razem nawet całkiem niedawno.

A wy potrafilibyście się przyjaźnić ze swoim ex? 

Zobacz także: Wiedzieliście, że oni byli razem? Dziś związki tych gwiazd należą do przeszłości