Zamknij
Beata Kozidrak w czarnej sukni i Andrzej Pietras w garniturze i muszce na czerwonym dywanie
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Mówi się, że długoletnia miłość jest tą na zawsze. To jednak po tak długim stażu najtrudniej utrzymać związek. Te gwiazdy boleśnie się o tym przekonały.

Gdy jakaś para ma długi staż, wydaje nam się, że to już związek na całe życie. Często jednak dopiero po latach pojawiają się prawdziwe problemy, które trudno przewidzieć na początku relacji. Nie wszyscy są w stanie pokonać te przeciwności. Nic więc dziwnego, że niektóre pary rozstają się po kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu latach związku. Na takie rozwiązanie zdecydowały się także te znane osoby. Zobaczcie, które gwiazdy rozstały się po latach związku i tym samym wprawiły wszystkich w osłupienie.

Znane pary, które rozstały się po wielu latach związku

Niektóre gwiazdy zaskoczyły swoimi rozstaniami fanów. Zwłaszcza te, które postanowiły rozwieść się po wielu latach małżeństwa.

W galerii znajdziecie zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Bez wątpienia jednymi z najbardziej zaskakujących rozstań tego typu w ubiegłych latach były rozwody Beaty Kozidrak oraz Maryli Rodowicz. 

Nie tylko wokalistki jednak postanowiły się rozejść ze swoimi mężami po latach stażu małżeńskiego. Na taki krok zdecydowali się także m.in. Robert Janowski oraz Andrzej Grabowski.

Jeżeli chodzi o zagraniczny show-biznes, przy tego typu rozstaniach nie sposób nie wspomnieć o Arnoldzie Schwarzeneggerze oraz Susan Sarandon.

Sami zobaczcie, które gwiazdy zdecydowały się rozstać z partnerami po wielu latach związku.

Zobacz także: Znane pary, które są razem od lat, ale nie mają ślubu. Tworzą piękne rodziny