Zamknij
Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili, który jest Gruzinem
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Miłość nie pyta o adres zamieszkania. Te gwiazdy swoich partnerów znalazły poza granicami Polski. Nie wszystkie dobrze na tym wyszły.

Niektóre gwiazdy jadą w podróż poślubną za granicę. Jeszcze inne postanawiają wziąć ślub za granicą. A niektóre poza granicami Polski odnajdują miłość swojego życia. Są takie znane osoby, które związały się z obcokrajowcami. Niektóre z tych związków przetrwały do dziś, inne nie. Jedno jest pewne - te gwiazdy stworzyły prawdziwie multikulturowe relacje. Sami zobaczcie, które z popularnych osób znalazły wielką miłość za granicą. 

Znane Polki, które związały się z obcokrajowcami

Na naszej liście znajdują się znane kobiety, które oddały swoje serce obcokrajowcom.

Jedną z takich osób jest Monika Richardson. Okazuje się, że dziennikarka, zanim związała się ze Zbigniewem Zamachowskim, miała dwóch mężów, którzy byli obcokrajowcami. Pierwszym z nich był Anglik Rick Richardson. To właśnie po nim gwiazda odziedziczyła nazwisko, z którego dziś jest znana. W późniejszych latach wyszła za mąż za Szkota Jamiego Malcolma, z którym była aż do 2012 roku. Para doczekała się dwójki dzieci. W ich weselu wzięło udział sporo gwiazd.

Równie medialny ślub miała Joanna Liszowska. W 2010 roku mężem aktorki został szwedzki milioner Ola Serneke. Para doczekała się dwójki dzieci i rozwiodła w 2018 roku. 

Wszyscy pamiętamy też związek Alicji Bachledy-Curuś z hollywoodzkim gwiazdorem, Colinem Farrellem. To właśnie on jest ojcem syna polskiej aktorki, Henry'ego Tadeusza. Niestety ten związek także nie przetrwał próby czasu.

Są jednak też takie gwiazdy, które udowadniają, że miłość multikulturowa jest możliwa. Magdalena Mielcarz miała zaledwie 29 lat, gdy wyszła za mąż za amerykańskiego biznesmena, Adriana Ashkenazy'ego. Dziś są małżeństwem już od 14 lat. 

Piękną parę tworzą także Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, który jest Gruzinem. Są małżeństwem od 2017 roku, a swoją wielką więź pokazali w programie "Power Couple", którego zostali zwycięzcami. 

Zobaczcie, jakie jeszcze polskie gwiazdy związały się z obcokrajowcami. 

Zobacz także: Te gwiazdy drugi raz wzięły ślub z byłymi małżonkami. Jak to się skończyło?