Zamknij

Zostawia mężowi wiadomości na... tostach. Dzięki temu wie, kiedy jej nie zaczepiać

05.11.2021 11:41
Znalazła oryginalny sposób na komunikację z mężem. Zostawia mu wiadomości na tostach
fot. Shutterstock

Czasami nie potrafimy wyrazić tego, co czujemy. Ta tiktokerka znalazła jednak sposób na komunikację z partnerem. Jej film stał się hitem w aplikacji.

Komunikacja w związku nie jest rzeczą łatwą - zwłaszcza gdy jesteśmy źli na naszego partnera. Często słyszy się o parach, które mają tzw. ciche dni. Niekiedy też zdarza się, że próbujemy jakoś zakomunikować partnerowi swoje uczucia różnymi sygnałami, jednak on nie potrafi się domyślić, że coś jest nie tak. Ta tiktokerka znalazła na to idealny sposób. Jej trik na wysyłanie wiadomości do męża pokochali użytkownicy TikToka, a filmik kobiety w błyskawicznym tempie stał się hitem w aplikacji. Zobaczcie, jaki sposób zdradziła obserwatorom. 

Zobacz także:  Zostawił ukochanej kartkę na stole: "Chcesz się pobrać?". Internauci są zgodni, że powinna go rzucić

Znalazła oryginalny sposób na komunikację z mężem 

Są różne triki z TikToka, które mogą ułatwić nam życie. Jednym z nich jest sposób wyrażenia swoich uczuć, na który wpadła ta użytkowniczka aplikacji.

Tiktokerka @foodplattermum zazwyczaj publikuje różne triki, dzięki którym posiłki mogą stać się bardziej atrakcyjne - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jedno z jej nagrań cieszy się jednak wyjątkową popularnością.

Kobieta w swoim filmiku pokazała, w jaki sposób zdarza jej się komunikować z mężem - zwłaszcza wtedy, gdy jest na niego zła. Okazuje się, że przyrządza mu na śniadanie... tosty z minkami.

Tiktokerka rysuje na kawałku chleba smutną lub wściekłą minę. Następnie zapieka kromkę, na której widać, jaki ma obecnie humor. 

Zobaczcie, jak to wygląda. 

Zobacz także:  Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

Zostawia mężowi wiadomości na tostach

Okazuje się, że tiktokerka wyraża w ten sposób również pozytywne emocje. Czasami rysuje mężowi i dzieciom serduszka lub pisze, że ich kocha. 

Internauci są zachwyceni taką formą wyrażania uczuć. 

Uwielbiam to. 

 

Muszę to zrobić. 

 

Wypróbuję to na mojej zrzędliwej teściowej - piszą tiktokerzy.

A jak wam podoba się taki sposób komunikacji? 

Zobacz także:  Skomentowała przystojniakowi post na TikToku, a on przeleciał do niej 1000 km. Dziś są parą

Źródło: thesun.co.uk/TikTok