Zamknij

Znalazła na TikToku dowód zdrady swojego męża. To filmik innej kobiety nagrany przed jej domem

08.11.2021 12:47

Trzeba uważać na to, co publikuje się w mediach społecznościowych. Udowodniła to kobieta, która na TikToku znalazła dowód zdrady swojego męża.

Znalazła na TikToku dowód zdrady swojego męża - filmik innej kobiety nagrany przed jej domem
fot. Shutterstock

W dzisiejszych czasach dzielimy się wieloma rzeczami poprzez media społecznościowe. To może mieć sporo plusów - np. ta kobieta poznała na TikToku swojego partnera. Publikowanie zbyt wielu rzeczy w sieci może być jednak też bardzo zgubne. Niektórzy bowiem nie zdają sobie sprawy z tego, że w ten sposób mogą zdradzić zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. Właśnie taka sytuacja przydarzyła się temu mężczyźnie. Jego kochanka opublikowała na TikToku nagranie, które nie powinno trafić do jego żony. Stało się jednak inaczej. 

Zobacz także: Opublikowała na TikToku zdjęcie jedzenia. Okazało się, że to dowód zdrady jej partnera

Znalazła na TikToku dowód zdrady swojego męża

Użytkowniczka TikToka @anabanana5820 postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przykrą historią z jej życia. Okazuje się, że była zdradzana przez wiele miesięcy, a prawda wyszła na jaw właśnie dzięki aplikacji.

Tiktokerka przez dłuższy czas była zazdrosna o jedną kobietę, którą dość często widywała w towarzystwie swojego męża. On jednak twierdził, że przesadza i nie ma powodów do zazdrości. Ostatecznie okazało się, że przeczucia jej nie myliły.

Pewnego dnia kobieta wyjechała w podróż służbową. Z nudów ściągnęła TikToka i zaczęła przeglądać zabawne filmiki. W pewnym momencie trafiła na nagranie, przez które nie było jej do śmiechu. Znalazła w nim zdjęcie samochodu kochanki męża, stojącego przed ich domem. 

Pierwszą rzeczą, która mi się wyświetliła - co było zabawne, bo nawet jej nie śledziłam -  był jej TikTok. Wtedy zdałam sobie sprawę, że spędzili razem cały długi weekend - powiedziała tiktokerka. 

Gdy doszło do konfrontacji, mąż kobiety dalej szedł w zaparte. Ona miała jednak mocne dowody. 

Zobacz także: Zdrada poprawia relacje w związku? Najnowsze wyniki badań są zaskakujące

Znalazła na TikToku filmik innej kobiety nagrany przed jej domem

Tiktokerka wysłała mężowi screeny nagrania, które znalazła w aplikacji. Następnie pod dom pojechała jej przyjaciółka, która zrobiła zdjęcia samochodu kobiety - auto nadal stało na podjeździe.

Internauci są w szoku. Wspierają tiktokerkę w komentarzach. 

Bądź silna! Zasługujesz na kogoś lepszego. 

 

Teraz nareszcie możesz ruszyć dalej. 

 

Mam nadzieję, że z tobą wszystko dobrze - piszą. 

Teraz tiktokerka sama zachęca kobiety do szukania dowodów, gdy tylko mają przeczucie, że mąż je zdradza. Poniżej możecie posłuchać jej historii. 

Zobacz także: Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: dailystar.co.uk