Zamknij

Mama udawała ją w aplikacji randkowej. Tak znalazła idealnego mężczyznę

16.09.2022 11:46

Z reguły ludzie nie chcą od razu zapoznawać partnerów ze swoimi rodzicami. W przypadku tej kobiety było inaczej. To jej mama jako pierwsza poznała jej faceta.

Znalazła miłość w aplikacji randkowej, bo... podszywała się pod nią mama
fot. Shutterstock

Ludzie coraz częściej szukają miłości przy pomocy aplikacji randkowych. Jest to jednak bardzo ryzykowne. Może się bowiem zdarzyć, że osoba, z którą rozmawiamy, podszywa się pod kogoś innego i wbrew pozorom jest to dość częste zjawisko. Z reguły wówczas nic nie wychodzi z takiej relacji. Ta para jest natomiast wyjątkiem potwierdzającym regułę. Kobieta postanowiła znaleźć miłość życia i poprosiła o pomoc swoją mamę. To właśnie starsza kobieta porozumiewała się z mężczyznami z aplikacji randkowej w imieniu córki. 

Zobacz także: Żeby umówić się z dziewczyną, musiał poprosić o zgodę jej babcię. Jej odpowiedź podbija sieć

Znalazła miłość w aplikacji randkowej, bo... podszywała się pod nią mama

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @chloeinmanhattan. Kobieta zdradziła, w jaki sposób nawiązała znajomość z miłością swojego życia. Okazuje się, że pomogła jej w tym... mama. 

Tiktokerka, szukając partnera, przygotowała prawdziwą strategię, w którą zaangażowała swoją rodzicielkę. To właśnie mama kobiety była odpowiedzialna za początkowy etap poszukiwań, tym samym wybierając dla niej odpowiednich partnerów i rozpoczynając rozmowę z nimi. 

Przesuwała, przesuwała, przesuwała, czytała o nich wszystko - nie tylko to jak wyglądają, ale czym się zajmują, skąd pochodzą, do jakiej szkoły chodzili, ich wiek - powiedziała tiktokerka.

Gdy mama uznawała, że mężczyzna z internetu jest odpowiedni dla jej córki, wówczas podawała jej numer telefonu i proponowała rozmowę SMS-ową. Wtedy do akcji wkraczała Chloe. Jeśli nadal nadawali na tych samych falach, wówczas umawiała się z takim facetem na randkę.

W pewnym momencie chodziłam na mnóstwo randek - dwie lub trzy dziennie - wspomina. 

Właśnie dzięki temu udało jej się znaleźć męża. Dziś Chloe jest żoną Brytyjczyka, który dowiedział się o wszystkim już na pierwszej randce i okazało się, że taki obrót spraw zupełnie mu nie przeszkadza. 

Zobacz także: Ta kobieta zawsze sprawdza facetów na pierwszych randkach. Muszą przejść 3 testy

Catfishing w aplikacjach randkowych

Podszywanie się pod kogoś innego w aplikacjach randkowych ma nawet swoją nazwę. Psychologowie określają to zjawisko mianem catfishingu. Z reguły jednak nie ma ono tak pozytywnych skutków jak w przypadku tiktokerki. 

Jak można się domyślić, nie da się zbudować udanej relacji na kłamstwie. Jeżeli zatem udajemy w sieci kogoś innego, musimy być świadomi tego, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw - chyba że zamierzamy wyłącznie wykorzystać uczucia drugiego człowieka. Takie postępowanie jest bardzo niebezpieczne dla ludzkiej psychiki. 

Zobacz także: Catfish Challenge to odważny trend na TikToku. Pochodzi od niebezpiecznego zjawiska

loader
Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok