Zamknij

Te znaki zodiaku tworzą najgorętsze pary w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

09.12.2019
Aktualizacja: 03.02.2020 11:56

Niektóre znaki zodiaku po prostu są stworzone do bycia razem. Są takie duety, w których po prostu iskrzy i jest niezwykła chemia. To one tworzą najlepsze pary w łóżku! 

Para w łóżku uprawia seks
fot. Shutterstock

To, spod jakiego jesteśmy znaku zodiaku, może wiele powiedzieć na temat naszego charakteru, ale nie tylko. Horoskop określa także to, z kim jesteśmy najbardziej dopasowani pod różnymi względami, a nawet seksualnie. Okazuje się, że są takie duety wśród znaków zodiaku, które tworzą w sypialni najgorętsze pary. Po prostu między nimi jest wyjątkowa chemia. Koniecznie sprawdź, czy ty i twój partner znaleźliście się na liście najgorętszych par w łóżku.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia 

Znaki zodiaku, które tworzą najgorętsze pary w łóżku

Nie od dziś wiadomo, że niektóre znaki zodiaku dogadują się lepiej, inne natomiast nie powinny wchodzić sobie w paradę. My już wiemy, które z nich najlepiej dopasują się w kwestiach seksualnych.

Te znaki zodiaku tworzą najgorętsze pary w łóżku! Jeżeli jesteście tu ze swoim partnerem, jesteście szczęściarzami.

Baran i Rak

Ta dwójka nie dość, że spełnia swoje najskrytsze marzenia seksualne, to jeszcze mogą stworzyć razem niezwykły związek. Wszystko dlatego, że Baran jest dominujący, wrażliwy Rak natomiast całkowicie oddany. Dzięki temu doskonale uzupełniają się w relacji. Baran nigdy nie wykorzysta zaufania Raka, podczas gdy ten będzie spełniał jego najskrytsze pragnienia.

Byk i Waga

Każdy Byk jest namiętnym kochankiem. Również Waga potrafi być gorąca w łóżku, choć z natury bywa nieco niepewna. Ośmielona jednak przez Byka może go wynieść do gwiazd. Ta dwójka bez wątpienia będzie się doskonale dogadywać w łóżku. Zwłaszcza, że Byk pozostaje wierny swoim partnerom, a dla Wagi jest to niezwykle istotne w relacji.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Bliźnięta i Koziorożec

Ta dwójka może sobie zapewnić niezwykłe przeżycia, jednocześnie wiele się od siebie ucząc. Bliźnięta są lekkoduchami, dla których liczy się dobra zabawa. Twardo stąpający po ziemi Koziorożec lubi takich wariatów, dlatego doskonale się z nimi dogaduje. Niezależnie od tego, czy to pracy, przyjaźni, imprez, czy właśnie związku i seksu.

Lew i Strzelec

To prawdziwa mieszanka wybuchowa. Lew zawsze jest pewny siebie, a jednocześnie w dużej mierze liczy się dla niego wygląd. Atrakcyjny i pewny siebie Strzelec dlatego nadaje się idealnie na partnera dla Lwa. Choć tworzą mieszankę wybuchową, są sobie potrzebni jak ogień i powietrze. Dzięki temu rozniecą prawdziwy sypialniany pożar. Pasują do siebie idealnie pod każdym względem.  

Panna i Skorpion

Skorpion to jeden z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. Dlatego też doskonale sprawdzi się jako partner dla Panny. Panna bowiem potrzebuje komplementów i zapewnień o miłości. Skorpion jej to zapewni. Panna natomiast zapewni mu doskonały seks, dzięki czemu nigdy nie będą się razem nudzić.

Wodnik i Ryby

Tej dwójki nie można związać z innymi zodiakami. Dwa wodne znaki zodiaku uwielbiają doprowadzać się do szaleństwa. Wodnik uwielbia bowiem romanse, a Ryby kochają fantazje. Dzięki temu zapewnią sobie nawzajem niezapomniane przeżycia. Ryba doceni subtelność Wodnika, ten natomiast szaleńcze zapędy Ryby

Zobacz także: Tych 6 rzeczy pod żadnym pozorem nie mów swojemu partnerowi! 

Wierzysz w przeznaczenie? A może szukasz idealnego partnera/partnerki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia.

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?