Zamknij

Oto 2 najczęściej podrywane znaki zodiaku. Każdy chce się z nimi umówić!

18.06.2020 11:06
Para na randce
fot. Shutterstock

To właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem m.in. w... aplikacjach randkowych.

Aplikacje randkowe od długiego czasu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wiele osób korzysta z nich z nadzieją, że znajdą bratnią duszę czy nawet życiowego partnera.

Zastanawialiście się kiedyś, jakie osoby mają największe powodzeniem właśnie w aplikacjach randkowych? Z przeprowadzonego niedawno badania wynika, że nie bez znaczenia pozostaje znak zodiaku takiej osoby!

Znaki zodiaku, które są najczęściej podrywane

W jednym z badań przeanalizowano zachowanie kilku tysięcy brytyjskich użytkowników aplikacji Tinder. To właśnie na postawie tego badania wyciągnięto wnioski, że osoby urodzone w konkretnych miesiącach cieszą się większym powodzeniem niż inni.

To osoby spod tych znaków zodiaku są najczęściej podrywane, a ich zdjęcia na Tinderze są najczęściej "przesuwane w prawo", co oznacza, że podobają się innym. Wiecie już o jakie znaki zodiaku chodzi?

Baran

Osoby spod tego znaku są uznawane za niezwykle atrakcyjne, interesujące i przezabawne. Urodzeni między 21 marca a 19 kwietnia nie mogą narzekać na brak zainteresowania w aplikacjach randkowych. Nie mogą opędzić się od fanów!

Skorpion

Z kolei osoby urodzone między 23 października a 21 listopada, czyli zodiakalne Skorpiony, sprawiają wrażenie sympatycznych i są bardzo inteligentne. Użytkownicy aplikacji Tinder określają Skorpiony też jako te, które mają "to coś".

Zgadzacie się, że są to najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku?

Te znaki zodiaku są bardzo gorącymi kochankami. Nocy z nimi nie da się zapomnieć!