Zamknij

Te 4 znaki zodiaku uwielbiają seks!

22.01.2020 10:40
Para, która uprawia seks
fot. Shutterstock

Niektóre znaki zodiaku uwielbiają seks, inne podchodzą do niego z większym dystansem. Oto 4 znaki zodiaku, dla których seks jest bardzo ważny!

Niektóre znaki zodiaku nie wyobrażają sobie życia bez seksu, inne go lubią, ale nieprzesadnie. Wszystko zależy od tego, jaki mamy temperament i jakie emocje na co dzień nam towarzyszą.

Które znaki zodiaku lubią seks najbardziej? Sami zobaczcie!

4 znaki zodiaku, które lubią seks

Okazuje się, że osoby spod 4 konkretnych znaków zodiaku lubią seks bardziej niż inne. Jesteście w tej grupie? Przekonajcie się! Oto 4 znaki zodiaku, które uwielbiają seks!

1. Baran

Baran to temperamentny znak zodiaku. Osoba, która pociąga go seksualnie, jest w stanie totalnie zawrócić mu w głowie! Dlaczego? Barany są namiętne, a seks jest dla nich siłą napędową. Barany w dobranym, szczęśliwym związku zrobią wszystko dla drugiej osoby. Ale seks jest dla nich jedną z najważniejszych części tej relacji. Gorzej jeśli obiekt westchnień przestanie go pociągać. Wówczas Baran nie ma najmniejszego problemu z przeniesieniem swoich uczuć na kogoś innego.

2. Lew

Lew to urodzony zdobywca. To także osoba, która we wszystkim musi być najlepsza. Dlatego właśnie seks stanowi kolejne pole do popisu dla osób spod tego znaku zodiaku. Lew uwielbia być podziwiany, komplementowany i zdobywany. Zrobi wszystko, żeby osoba, która go zainteresuje, całkowicie zaangażowała się w tę relację. Dlatego będzie wspaniałym kochankiem, do którego partner będzie wzdychał.

3. Skorpion

Nie ma znaku zodiaku, który miałby tak silny popęd seksualny jak Skorpion. Na wszystkie obiekty westchnień patrzy pod kątem seksualnym. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią uprawiać seks, lubią o nim mówić i nic ich nie krępuje. Niestety jest to też znak zodiaku, w którym seks gra pierwsze skrzypce. Miłość nie jest dla niego tak ważna.

4. Koziorożec

Choć Koziorożce wydają się chłodne i wyrafinowane, wewnątrz są bardzo gorące i pełne emocji. Temperament objawiają jednak dopiero przy bliższym poznaniu. Dlatego też dla wielu może być zaskoczeniem fakt, że Koziorożec swoje możliwości zaprezentuje dopiero w sypialni. Jeżeli osoby spod tego znaku zodiaku dobiorą się dobrze w parę z drugą osobą, ich seks będzie naprawdę udany. Co jednak ważne, dla Koziorożców nie istnieje seks bez miłości.

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?