Zamknij

5 sytuacji, w których on pokazuje ci miłość. Znaczą więcej niż "kocham cię"

07.01.2021 12:38
Zakochana para stoi na balkonie w mieszkaniu i pokazuje sobie uczucia
fot. Shutterstock

Nie każdy jest dobry w wypowiadaniu swoich uczuć. Warto zwrócić zatem uwagę na drobne gesty, które o nich świadczą i znaczą więcej niż "kocham cię". 

Nie od dziś wiadomo, że warto mówić o swoich uczuciach, ale słowa często nie wystarczają. Powiedzieć można wszystko, ale to prawdziwe gesty wskazują nam, że ktoś darzy nas uczuciem. Jest to też doskonały sposób na pokazanie swojej miłości, gdy nie jesteśmy dobrzy w wyrażaniu emocji. A z tym problem mają przede wszystkim mężczyźni. Jeżeli twój facet rzadko lub wcale nie mówi o tym, że cię kocha, nie musisz od razu się zamartwiać. Istnieje 5 rzeczy, które może robić, tym samym pokazując, że darzy cię ogromnym uczuciem.

Zobacz także: Jak znaleźć wiernego męża? Mężczyźni, którzy wykonują te zawody, nigdy nie zdradzają

Znaki, że on cię kocha. W ten sposób mężczyźni ukazują uczucia

W sieci możemy znaleźć wiele przykładów zachowania mężczyzn, które świadczą o ich uczuciach do nas. Wybrałyśmy pięć, które najlepiej pokazują, jak bardzo im na nas zależy.

Jeżeli twój partner też robi te rzeczy, możesz spać spokojnie - twoje uczucia do niego są odwzajemnione.

1. Pomaga ci w obowiązkach i dba o ciebie

Opiekuńczość to jedna z podstawowych oznak miłości. Nie chodzi oczywiście o to, żeby twój ukochany we wszystkim cię wyręczał. Najważniejsze jest jednak to, że możesz liczyć na niego, gdy np. źle się czujesz lub jesteś przemęczona. Wówczas bezinteresowna pomoc jest oznaką największej miłości.

2. Dzwoni do ciebie

To zawsze miłe, gdy ukochana osoba zadzwoni do ciebie, żeby tylko cię usłyszeć. Partner może też napisać, żeby zapytać, co u ciebie, bo martwi się i jest ciekaw, jak ci mija dzień. Gdyby mu na tobie nie zależało, nawet nie pomyślałby o takim geście. 

3. Akceptuje twoich bliskich i jest dla nich miły

Rodzina i przyjaciele są przy nas, zanim jeszcze poznamy miłość życia. Dlatego tak ważne jest, żeby partner akceptował naszych najbliższych i był dla nich miły. Jego stosunek do twojej rodziny zawsze wyraża to, jakie uczucia żywi do ciebie - czy jest to miłość i szacunek, czy może wręcz przeciwnie. 

4. Przedstawia cię rodzinie i przyjaciołom

Jeżeli cię kocha, łączy z tobą przyszłość. A jeżeli faktycznie tak jest, będzie chciał zapoznać cię ze swoimi bliskimi i jak najczęściej spotykać się we wspólnym gronie. Dzięki temu może mieć wszystkie ukochane osoby blisko siebie i to najlepsza oznaka, że żywi do ciebie gorące uczucie. 

5. Mówi o przyszłości

Planowanie wspólnej przyszłości jest możliwe tylko wtedy, gdy faktycznie wam na sobie zależy. Jeżeli on zaczyna to robić, możesz być pewna, że naprawdę cię kocha. Nawet gdy cię o tym nie informuje. 

Zobacz także: Na te cechy partnera zwracamy uwagę podczas pandemii. Królują w aplikacjach randkowych

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!