Zamknij

Zakochała się w mężu umierającej przyjaciółki. Doszło nawet do pocałunku

20.07.2022 11:25

Choć ta historia brzmi jak scenariusz hollywoodzkiego filmu, to jednak wydarzyła się naprawdę. Pewna kobieta wyznała, że zakochała się w mężu chorej na raka przyjaciółki, a nawet zdecydowała się go pocałować na szpitalnym parkingu.

Zakochała się w mężu umierającej przyjaciółki. Doszło nawet do pocałunku
fot. SHUTTERSTOCK

Tę niecodzienną historię opisał portal Wirtualna Polska. Pewna Australijka o imieniu Katie zadzwoniła do programu radiowego "Kyle i Jackie O", by zapytać o radę dziennikarzy i słuchaczy. Kobieta wyznała, że pocałowała męża swojej umierającej przyjaciółki i teraz czuje się winna. 

Zobacz także: Myślała, że dostała od chłopaka list miłosny. Okazało się, że zrywa z nią na 7 stronach A4

Zakochała się w mężu umierającej przyjaciółki

Katie wyjaśniła, że do pocałunku doszło na szpitalnym parkingu po traumatycznej wizycie u chorej na raka kobiety. Chwilę wcześniej dowiedzieli się, że lekarze nie dają jej żadnych szans na przeżycie. Ostrzegli, że może umrzeć w ciągu najbliższych tygodni. Gdy prowadzący program radiowy usłyszeli tę historię, byli w szoku.

Nie wiem, jak mogłaś zrobić coś takiego. Bardzo jej współczuję - oświadczyła Jackie.

Dziennikarze powiedzieli Katie, że musi pohamować swoje uczucia, a między nią i mężczyzną nie może do niczego dojść. Kobieta wyjaśniła, że długo nie pokazywała tego, jak bardzo zależy jej na mężu przyjaciółki, ale od kilku tygodni czuła, że mężczyzna też jest nią zainteresowany. Dodała, że koleżanka walczy z rakiem od pięciu lat, ale przez ostatnie 12 miesięcy jej stan się znacznie pogorszył. Katie, aby pomóc przyjaciółce, zaczęła regularnie spotykać się z jej mężem oraz dziećmi.

Pocałowała męża chorej na raka przyjaciółki. Teraz zastanawia się, czy powinna wyznać prawdę

Sposób, w jaki para się pocałowała, sprawił, że Katie zaczęła wierzyć, że może wyjść z tego poważny związek. Z drugiej strony od czasu ich zbliżenia kobieta ma ogromne poczucie winy. Czuje, że zawiodła zaufanie swojej najlepiej przyjaciółki. Teraz zastanawia się, czy powinna wyznać jej prawdę o tym, co zaszło.

Według Kyle i Jackie powiedzenie kobiecie o pocałunku tylko przysporzyłoby jej dodatkowego bólu. Podobnie uważają słuchacze stacji. Ponadto część osób stwierdziła, że Katie powinna jak najszybciej zakończyć ten związek, szczególnie że mężczyzna prawdopodobnie przeżywa teraz kryzys.

Czas na bycie lojalną minął, kiedy pocałowałaś męża swojej przyjaciółki. Nie rań jej teraz, bo czujesz się winna. To samolubne - powiedziała jedna z fanek programu.

A wy co sądzicie o tej sytuacji? Katie powinna wyznać przyjaciółce prawdę?

Zobacz także: Zaręczyli się po dwóch dniach znajomości. A to miał być tylko wakacyjny romans

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/wp.pl