Zamknij

6 kobiecych zachowań, które drażnią facetów. Doprowadzają ich do obłędu!

03.06.2020 11:52
Mężczyzna zirytowany zachowaniem kobiety
fot. Shutterstock

Są takie zachowania kobiet, które po prostu drażnią facetów. Mężczyźni wskazali, że ta szóstka po prostu doprowadza ich do obłędu!

Relacje męsko-damskie do łatwych nie należą. Zwłaszcza, że kobiety znacznie różnią się od mężczyzn. Są takie zachowania typowe dla płci pięknej, które bardzo irytują facetów. Warto zdać sobie z nich sprawę i spróbować je wyeliminować, jeżeli chcemy stworzyć udaną relację. Oto 9 najgorszych zachowań kobiet, które wręcz doprowadzają mężczyzn do obłędu! Sprawdźcie, czy któreś z nich są typowe właśnie dla was.

Zobacz także: 7 sygnałów, że on właśnie się odkochuje. Kryzys w związku jest bliski! 

6 najgorszych zachowań kobiet, które drażnią facetów

Podniesiona deska w toalecie, porozrzucane brudne skarpetki, niepozmywane naczynia - drogie panie, nie ma się co oszukiwać, to są rzeczy, które drażnią nas w zachowaniu niektórych mężczyzn. Okazuje się jednak, że my też mamy swoje za uszami.

Mężczyźni wskazali, jakie zachowania kobiet najbardziej ich drażnią. Ta dziewiątka niemal doprowadza ich do obłędu! Wy też macie tego typu nawyki?

1. Długie szykowanie się do wyjścia

"Będę gotowa za 15 minut" - my doskonale wiemy, że to oznacza minimum godzinę. Faceci jednak nie są do tego przyzwyczajeni. Oczywiście godzinne przygotowania mają sprawić, że będziemy prezentować się zjawiskowo. Czasami jednak po prostu za bardzo wystawiamy tym naszych partnerów na cierpliwość. Może warto umówić się na trochę później i zaskoczyć go punktualnością? 

2. Zbyt częste przytulanie

Większość kobiet to prawdziwe przylepy. Oczywiście ukazywanie uczuć w związku jest istotne, ale ciągłe klejenie się do kogoś może być uciążliwe. W najlepszym związku potrzebna jest przestrzeń, a nie nieustanne trzymanie drugiej osoby za rączkę. Nic dziwnego, że kogoś może irytować ciągłe przytulanie się i okazywanie uczuć. To bywa uciążliwe nawet dla niektórych kobiet.

3. Nieustanne narzekanie

Nie da się tego ukryć - jesteśmy mistrzyniami marudzenia. Jedne z nas potrafią zawsze doszukać się dziury w całym, inne mają po prostu katastroficzne spojrzenie na rzeczywistość. Warto od czasu do czasu docenić to, co mamy tak po prostu. Zwłaszcza, że spontaniczna radość może udzielić się naszemu otoczeniu i będzie dla wszystkich bardziej korzystna niż negatywne emocje. 

4. Zadawanie podchwytliwych pytań

"Nie zjadłam za dużo?", "Co sądzisz o mojej najlepszej przyjaciółce?", "Czy w tej sukience nie wyglądam grubo?" - nie oszukujmy się, na te pytania nie ma dobrej odpowiedzi. Zadając je swojemu ukochanemu, sprawiasz, że on czuje się jak w pułapce. Po co ci to? Nie wystarczy ci, że jest z tobą i podobasz mu się taka, jaka jesteś? Nawet, jeżeli ostatnio trochę przytyłaś, on staje przed wyborem - być szczerym, czy cię oszukiwać. Naprawdę chcesz być oszukiwana?  

5. Wszystko robisz z koleżankami

Kobiety chodzą parami nawet do toalety. To po prostu leży w naszej naturze. Nie oszukujmy się jednak, są sytuacje, gdy faceci chcą spędzić trochę czasu tylko z nami. Zabieranie przyjaciółki na romantyczny weekend nad jeziorem to nie jest dobry pomysł. Nawet, jeżeli masz jak najlepsze intencje i chcesz, żeby było wesoło. Czasami poświęć trochę czasu tylko jemu. 

6. Ciągniesz go za język

Są sytuacje, którymi mężczyźni po prostu nie chcą dzielić się ze swoimi partnerkami. Począwszy od ilości byłych partnerek, skończywszy na pewnych sekretach z dzieciństwa. Jeżeli on nie chce ci o czymś powiedzieć, to nie dlatego, że ci nie ufa. Po prostu jest to dla niego zbyt osobiste. Uszanuj to, a na pewno będzie ci bardzo oddany. 

Zobacz także: Kobiety o tych imionach są w stanie zdobyć każdego! 11 najbardziej zmysłowych damskich imion

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?