Zamknij

Tych 5 zachowań faceci nie znoszą u kobiet

06.12.2019
Aktualizacja: 17.12.2019 12:28
para
fot. Shutterstock

Poznajcie pełną listę!

Przyczyny kłótni w związkach damsko-męskich można byłoby wyliczać godzinami. Źródło wielu z nich stanowią różnice w zachowaniu mężczyzn i kobiet. Są pewne zachowania, które działają na facetów jak płachta na byka.

Lista zachowań, których faceci nie znoszą u kobiet

Faceci mają do nas pretensje o rzeczy, które często nam wydają się błahostkami. Poza tym wiele z nas nieświadomie doprowadza facetów do granic wytrzymałości. Jeżeli zależy wam na tym, żeby w waszych związkach zapanowały harmonia i spokój, sprawdźcie, jakich zachowań powinnyście unikać.

1. Wytykanie błędów z przeszłości

Podczas kłótni często wytykacie przewinienia swoich ukochanych z przeszłości? To jeden z najczęściej powtarzanych przez kobiety rodzajów manipulacji, by wzbudzić w nich poczucie winy. Skończcie z tym!

2. Oczekiwanie, że facet czyta nam w myślach

My kobiety dzięki swojej wrażliwości potrafimy czytać między wierszami i oczekujemy, że faceci mają podobnie. Często wydaje nam się, że jeśli nie powiemy czegoś wprost, to mężczyzna się domyśli, o co nam chodzi. Gdy okazuje się, że nie odczyta naszych sygnałów, zaczynamy się denerwować. Faceci nie znoszą takich sytuacji.

Zobacz także: Raspberry Bourbon - najmodniejszy kolor włosów na zimę!

3. Tłumaczenie swoich humorów i złośliwych komentarzy hormonami

Nie ukrywajmy, że każdej z nas zdarza się powiedzieć swojemu mężczyźnie garść niemiłych słów mimo że on na to nie zasługiwał. Gdy w końcu zrozumiemy swój błąd, zaczynają się wyjaśnienia. Kiedy już nie wiemy, jakiego argumentu użyć, tłumaczymy nasze zachowanie huśtawką hormonalną. Dla mężczyzn nie jest to jednak żadne usprawiedliwienie.

4. Przybieranie pozy cierpiętnicy

Użalanie się nad sobą to kolejny motyw, który często się powtarza. W ten sposób chcemy wziąć ich na litość, by dopiąć swego. Mężczyzn takie zachowania kobiet po prostu drażnią.

5. Próby tresowania faceta

Każda z nas chciałaby mieć partnera idealnego. Jak wiadomo, ideały nie istnieją, ale niektóre z nas za wszelką cenę próbują zmienić partnerów. A faceci nie znoszą, jak ktoś ich "tresuje".

Zagłosuj

Które męskie imię podoba ci się najbardziej?

Liczba głosów:

Brakuje ci szaleństwa? Osoby spod tych znaków zodiaku nie pozwolą ci się nudzić!