Zamknij

Była w szczęśliwym związku, dopóki nie znalazła telefonu swojego męża. To zmieniło wszystko

26.09.2022 12:07

Ta kobieta przez przypadek zobaczyła wiadomości na telefonie swojego męża. Czegoś takiego się nie spodziewała. Była wściekła i kazała mu się wynosić.

Wzięła do ręki telefon swojego męża. Takich wiadomości nie spodziewała się ujrzeć
fot. Shutterstock

Ostatnio głośno było na temat rzekomego romansu lidera Maroon 5, Adama Levine'a. Muzyk tłumaczył się, że miał jedynie wymieniać wiadomości z kobietą, która posądziła go o zdradę żony. W tych SMS-ach faktycznie z nią flirtował, ale nigdy nie doszło do pełnego aktu zdrady. Jedna z internautek przekonuje natomiast, że coś takiego potrafi być równie bolesne, o czym przekonała się na własnej skórze. Okazuje się bowiem, że jej mąż również wymieniał wiadomości z nieznajomymi kobietami, co odkryła pewnego wieczoru.

Zobacz także: Dostała SMS-a od przyjaciela swojego faceta. Był w nim dowód zdrady jej ukochanego

Wzięła do ręki telefon swojego męża. Takich wiadomości nie spodziewała się ujrzeć

Portal thesun.co.uk opisał historię kobiety, której przytrafiła się sytuacja podobna do żony Adama Levine'a. Na telefonie swojego ukochanego odkryła bowiem tajemnicze wiadomości. 

Internautka i jej mąż byli małżeństwem od 9 lat i mieli dwójkę dzieci, gdy przydarzyła się ta smutna historia. Do tego momentu kobieta była przekonana, że ich związek jest udany i szczęśliwy. 

Myślałam, że nasze małżeństwo jest solidne, ale zaczęłam zauważać, że Martin ogląda telewizję dłużej niż ja, podczas gdy w przeszłości kładliśmy się razem - powiedziała kobieta.

Ta sytuacja sprawiła, że stała się czujna. Pewnej nocy usłyszała, że mąż nie wyłączył telewizora. Okazało się, że faktycznie przy nim zasnął. Zanim jednak go obudziła, postanowiła spojrzeć w jego telefon, który leżał na stole. 

Nie wiem, dlaczego to zrobiłam, ale podniosłam go i otworzyłam. Na ekranie pojawiła się aplikacja do czatu i szybko zdałam sobie sprawę, że Martin rozmawiał z 80 kobietami przez ponad miesiąc. (...) Byłam wściekła i zniesmaczona. To było bolesne. Nawet nie chciałam na niego patrzeć - napisała kobieta.

Następnie obudziła męża i zażądała wyjaśnień. Nad ranem kazała mu się wynosić.

Zobacz także: W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera. "Chciała zostawić ci wskazówkę"

Jej mąż rozmawiał na czacie z 80 kobietami

Mężczyzna zaznaczył, że nigdy fizycznie nie zdradził swojej żony. To jednak nie sprawiło, że kobieta poczuła się lepiej. 

Wierzyłam, że nie oszukiwał mnie fizycznie, ale to nie miało znaczenia. Szukał pocieszenia i uwagi u innych kobieta, a to bolało - dodała.

Zakończenie tej historii jest jednak szczęśliwe. Okazuje się, że mąż wrócił i wyraził skruchę, po czym przysiągł, że nigdy więcej nie będzie flirtował z kobietami. 

Wciąż byłam zła, ale nie chciałam przekreślić naszego małżeństwa i naszej rodziny z powodu jednego błędu. Martin obiecał, że to się więcej nie powtórzy i ze względu na naszą rodzinę postanowiłam mu uwierzyć. Teraz, rok później, jesteśmy ze sobą bardziej otwarci i szczerzy niż przedtem i pracujemy ciężej niż kiedykolwiek, aby utrzymać nasze małżeństwo na dobrej drodze - napisała.

A wy potrafilibyście wybaczyć coś takiego? 

Zobacz także: Mama udawała ją w aplikacji randkowej. Tak znalazła idealnego mężczyznę

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk