Zamknij

Rozstała się z chłopakiem i wyszła za mąż za... jego ojca. Dzielą ich 24 lata różnicy

01.07.2022 10:54
Wyszła za mąż za ojca swojego byłego chłopaka. Dzielą ich 24 lata różnicy
fot. Shutterstock

Zdarzają się związki o dużej różnicy wieku, ale ta para jest naprawdę nietypowa. Mąż tej kobiety jest bowiem ojcem jej byłego chłopaka. Poznajcie ich historię.

Mówi się, że miłość nie pyta o wiek. Istnieje wiele związków, w których mężczyzna jest dużo starszy od kobiety lub odwrotnie. Najważniejsze, że dwoje ludzi darzy się miłością i szacunkiem. Duża różnica wieku występuje także w tej relacji, jednak ten związek jest jeszcze bardziej nietypowy. Wszystko ze względu na to, w jaki sposób zakochani się poznali. Okazuje się, że ta kobieta jest byłą dziewczyną syna swojego męża. Skomplikowane? Poznajcie ich historię i przekonajcie się, o co chodzi. 

Zobacz także: Był jej trenerem, a dziś są parą, choć dzieli ich 31 lat. Usłyszała, że jej facet to "pedofil"

Rozstała się z chłopakiem, po czym... wyszła za mąż za jego ojca

Portal thesun.co.uk opisał historię 27-letniej Sydney, która od lat jest w szczęśliwym związku z 51-letnim Paulem. W ich przypadku to jednak nie różnica wieku wzbudza największe zaskoczenie. 

Gdy Sydney chodziła do szkoły, spotykała się z synem Paula. To właśnie dzięki niemu poznała miłość życia. Gdy odwiedzała swojego chłopaka w domu, wiele godzin spędzała na rozmowach z jego ojcem. Ostatecznie zdała sobie sprawę, że to starszy mężczyzna jest jej drugą połówką. 

Oficjalnie Sydney i Paul zostali parą, gdy kobieta skończyła 16 lat. Wówczas ich związek stał się legalny w świetle prawa. W 2016 roku postanowili się pobrać. Dziś tworzą udane małżeństwo, choć dzielą ich 24 lata różnicy. Nie zawsze jednak było kolorowo. 

Zobacz także: Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny

Wyszła za mąż za ojca swojego byłego chłopaka. Dzielą ich 24 lata różnicy

Sydney musiała przekonać swoją rodzinę do Paula. Zajęło jej to sporo czasu. Choć jej mama od razu dobrze dogadywała się z przyszłym zięciem, nie spodziewała się, że jej córka zwiąże się z mężczyzną starszym od siebie o 24 lata. Ostatecznie udało jej się to zaakceptować. 

Teraz, kiedy mieszkamy bardzo blisko siebie, ona cały czas przychodzi. Wspiera nas w 100% i absolutnie kocha Paula - mówi Sydney. 

Kobieta dodała, że również jej ojciec zaakceptował Paula po ślubie. 

Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że pary z dużą różnicą wieku mogą naprawdę się kochać i troszczyć o siebie nawzajem - dodaje Sydney.

A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: Ma 47 lat, a jej facet 25. Internauci nie wróżą im długiego związku

Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Źródło: thesun.co.uk