Zamknij

Wysłała partnerowi zdjęcie nieogolonych nóg. Takiej reakcji się nie spodziewała

25.04.2022 09:44
Wysłała partnerowi zdjęcie nieogolonych nóg. Takiej reakcji się nie spodziewała
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka wysłała swojemu chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Kobieta była pewna, że fotografia rozbawi jej partnera, jednak mężczyzna zareagował zupełnie inaczej.

Depilacja to kwestia indywidualna. I choć wiele kobiet regularnie decyduje się golić poszczególne partie ciała, to części osób włoski wcale nie przeszkadzają. Okazuje się jednak, że nadal niektórzy uważają to za niehigieniczne. Jakiś czas temu pewna tiktokerka opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją ze strony partnera w związku z jej decyzją o niegoleniu nóg. Nagranie z reakcją chłopaka błyskawicznie stało się viralem.

Zobacz także: Zamówiła napój, a na kubku znalazła sekretną wiadomość. Internauci są podzieleni

Wysłała partnerowi zdjęcie nieogolonych nóg

Pewna kobieta postanowiła zrezygnować z depilacji nóg - nie goliła tej partii ciała mniej więcej przez miesiąc. W pewnym momencie zdecydowała się wysłać chłopakowi zdjęcie, na którym widać dość mocno owłosione łydki. "Bonedrymilkers" - tak nazywa się na TikToku bohaterka tej historii - była pewna, że fotografia rozbawi jej partnera. Ten jednak zareagował zupełnie inaczej. Mężczyzna napisał jej, że powinna ogolić nogi, bo taki widok jest "dość obrzydliwy".

Kobieta była przekonana, że jej partner się z nią droczy. Dlatego po chwili dodała, że niedługo planuje depilację, ale na razie ma "płaszczyk na zimę". 

Powinnaś się wstydzić. To jest naprawdę niehigieniczne i odbiera ochotę na seks - skomentował mężczyzna.

Kiedy tiktokerka zapytała się go, czy żartuje, ten odpisał jej, że porozmawiają, jak ogoli nogi.

Postanowiła zrezygnować z depilacji nóg. Jej chłopak nie krył złości

Kobieta na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie, na którym widać wymianę wiadomości z jej partnerem. Wideo natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane niemal 22 mln razy. Wiele osób napisało tiktokerce, że rosnące włoski na ciele to normalna sprawa i nie powinna przejmować się opinią innych. Pojawiły się również glosy popierające zdanie chłopaka. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Bonedrymilkers" postanowiła powiedzieć mężczyźnie, że opublikowała ich rozmowę w sieci. Przyznała, że wielu internautów stanęło po jej stronie. Ten jednak odpisał, że nie może w to uwierzyć i dodał, że wolałby, żeby ich nogi nie były takie same w dotyku. Po jakimś czasie tiktokerka ogłosiła obserwatorom, że ich związek się rozpadł. 

Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał
11 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk/o2.pl