Zamknij

Najdziwniejsze wymówki kobiet od seksu. Mężczyzna spisał argumenty swojej żony

07.04.2021 12:59
Kobieta z mężczyzną siedzą na łóżku w sypialni i rozmawiają o czymś
fot. Shutterstock

W sieci możemy spotkać różne wymówki od seksu, które stosują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Te, które przedstawił ten pan, są jednak bardzo dziwne.

Spadek libido jest rzeczą normalną. Może zatem zdarzyć się tak, że nasz partner lub my nie mamy ochoty na seks. I choć mówi się, że to zazwyczaj kobiety szukają wymówek, również panowie od czasu do czasu po prostu nie są w nastroju do igraszek. W sieci możemy znaleźć sporo argumentów do zrezygnowania z nich. Najczęstsze wymówki od seksu to m.in. ból głowy oraz zmęczenie. Niektórzy są jednak bardziej kreatywni pod tym względem. Oto najdziwniejsze wymówki od seksu, które pewien mężczyzna usłyszał od swojej żony.

Zobacz także: Co się stanie, gdy na dłużej zrezygnujesz z seksu? To może źle wpłynąć na twoje zdrowie

Wymówki kobiet od seksu: te są najdziwniejsze

Portal Papilot.pl przedstawił listę, którą pewna kobieta zamieściła na forum Reddit. Okazuje się, że stworzył ją... jej ukochany. 

Na liście znalazło się 27 wymówek od seksu, które mężczyzna usłyszał od swojej żony. Niektóre z nich były standardowe np. "jestem zmęczona". W spisie znalazły się jednak też naprawdę dziwaczne argumenty.

Jakie najdziwniejsze wymówki od seksu zostały umieszczone na liście? 

  • Oglądam serial (powtórkę "Przyjaciół").
  • Czuję się spocona i obrzydliwa, potrzebują prysznica. 
  • Jestem zbyt pijana i za dużo zjadłam. 
  • Ty jesteś zbyt pijany.
  • Oglądam mój ulubiony program, nie chcę niczego przegapić. 
  • Dopiero wróciłam z siłowni, czuję, że cuchnę. 
  • Oglądam film (zasnęła 15 minut wcześniej). 

Wam też zdarza się pobudzać wyobraźnię, gdy szukacie wymówek od seksu? 

Zobacz także: Największe mity na temat seksu. Obalamy 7 powtarzanych najczęściej

Dlaczego nie mamy ochoty na seks?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego ich partnerzy nie mają ochoty na seks. Często biorą to sobie do serca, myśląc, że nie są już dla nich atrakcyjni. Spadek libido może mieć jednak o wiele więcej przyczyn.

Negatywny wpływ na nasz popęd seksualny może mieć stres i zmęczenie. To najczęstsze przyczyny spadku libido zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Ogromny wpływ na to może mieć także zdrowie. Niektóre problemy hormonalne lub psychiczne mogą sprawić, że nie mamy ochoty na zbliżenie z partnerem. Co ciekawe, powodem takiego stanu rzeczy może być także zła dieta.

Zobacz także: Ta jedna rzecz poprawi wasze łóżkowe doznania. Przygotuje ciało i uspokoi umysł

Nie jest łatwo mówić o swojej orientacji seksualnej. Te gwiazdy są jednak ogromnym wsparciem dla wszystkich młodych, którzy chcą dokonać coming outu.

Źródło: Papilot.pl