Zamknij

Jej wymagania dotyczące randek przeraziły internautów. To tego oczekuje od mężczyzn

10.10.2022 09:37

Niektóre kobiety mają szczególne wymagania dotyczące randek. Jedna z nich podzieliła się swoimi na TikToku. Jej słowa spotkały się z ostrą krytyką ze strony internautów. 

Kobieta i mężczyzna na randce
fot. Shutterstock

Randki można organizować na przeróżne sposoby. Zwykle najważniejsze jest to, aby zasady, jakie na nich panują, odpowiadały obu stronom. Okazuje się, że oczekiwania niektórych osób są dość kontrowersyjne. Jedna z kobiet podzieliła się swoją opinią na ten temat i spotkała się z ostrą krytyką ze strony internautów.

Zobacz także: Była w szczęśliwym związku, dopóki nie znalazła telefonu swojego męża. To zmieniło wszystko

Ta kobieta zdradziła, czego wymaga na randkach

Pewna kobieta postanowiła podzielić się swoimi poglądami dotyczącymi randek z mężczyznami. Swoją opinię wyraziła w formie krótkiego wideo opublikowanego na TikToku . Po raz kolejny widzimy, że każdy, kto publikuje kontrowersyjne treści w tym miejscu, szybko zostanie zauważony.

Tak było w tym przypadku. Tiktokerka o nicku @Freakyprincess3 postanowiła nakreślić, jakie wymagania ma podczas randki. Okazuje się, że umawia się tylko z tymi osobami, które podczas spotkania płacą za wszystko. Sugeruje też, że jej zadaniem jest pięknie wyglądać i kupować ładne rzeczy.

Tego typu zdanie nie należy do zbyt popularnych i zwykle mało osób wyraża je głośno. Wiele par często próbuje znaleźć złoty środek na to, jak podzielić się opłatami za rachunek w restauracji czy inne wspólne wyjścia. 

Ostatecznie internauci, którzy zobaczyli nagranie, szybko zaczęli odnosić się do poglądu @Freakyprincess3. Większość nie pochwaliła jej podejścia i zarzuciła kobiecie brak taktu.

Pogląd kobiety wywołał burzę na TikToku

Po tym, jak kobieta zdradziła, czego wymaga na randkach, w komentarzach szybko zaczęły pojawiać się negatywne opinie. Krótki film zobaczyło ponad 2 mln osób -wygląda na to, że temat wzbudził naprawdę spore zainteresowanie.

Dziewczyno, co ty wyprawiasz.
 
Bez komentarza.
 
Jestem przerażona tym, co słyszę

- brzmią komentarze pod nagraniem tiktokerki.

Wiele osób nie tylko wyrażało opinię na temat wypowiedzi kobiety, lecz również zwracało uwagę na jej nienaturalny wygląd. Też uważacie, że przesadziła?

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News