Zamknij

3 rzeczy, które drażnią facetów podczas mieszkania z dziewczyną. Trudno im je znieść

11.01.2021 12:47

Wspólne mieszkanie nie należy do łatwych rzeczy. Niektóre przyzwyczajenia kobiet wyjątkowo drażnią facetów. Co takiego im przeszkadza?

Szczęśliwa kobieta i zirytowany mężczyzna we wspólnym mieszkaniu
fot. Shutterstock

Nie jest tajemnicą, że wspólne mieszkanie ze sobą jest najlepszym sprawdzianem dla związku. To właśnie wtedy poznajemy drugie, bardziej prywatne, a nawet intymne oblicze naszego partnera. I niestety wówczas zazwyczaj pojawiają się rysy na nawet najbardziej nieskazitelnych relacjach. Każdy z nas jest bowiem nauczony pewnych zachowań, które mogą drażnić drugą osobę. Często wynikają one z różnic międzypłciowych. Okazuje się, że kobiety mają przyzwyczajenia, które wyjątkowo irytują mężczyzn podczas wspólnego mieszkania. Zobaczcie, co takiego im przeszkadza.

Zobacz także: Dlaczego chłopak nie chce ze mną zamieszkać? 5 powodów, dlaczego tak się dzieje

Wspólne mieszkanie: co najbardziej denerwuje facetów?

To działa oczywiście w obie strony. Każdemu może przeszkadzać zachowanie drugiej osoby, nawet jeżeli bardzo ją kochamy. 

Niektóre przyzwyczajenia kobiet tak bardzo irytują jednak mężczyzn, że ci niekiedy nie są w stanie ich znieść. I to może zakończyć się tragicznie dla tej relacji.

Brytyjski serwis goodmove.co.uk przeprowadził badanie wśród facetów, z którego jasno wynika, co najbardziej przeszkadza im w mieszkaniu z dziewczyną. Na te 3 rzeczy najlepiej zwrócić uwagę. One drażnią waszych partnerów najbardziej.

1. Rozrzuca ubrania po całym domu

Wydawać się może, że to mężczyźni są większymi bałaganiarzami, niż kobiety. My jednak też mamy swoje za uszami. Często zdarza się, że próbujemy na szybko coś na siebie założyć, jednocześnie rozrzucając wszystko dookoła. Panom przeszkadzać może też torebka na kanapie lub marynarka powieszona na drzwiach szafy. Tacy już z nich porządniccy faceci. 

2. Nie zmywa naczyń

Wiele kobiet ma problem ze zmywaniem naczyń. Żadna z nas przecież nie lubi mieć wysuszonych rąk, czy zdartego od ciepłej wody lakieru. Nie oszukujmy się, tak samo jak my nie przepadamy za zmywaniem naczyń, tak samo nasi ukochani nie muszą tego lubić. W takich chwilach doceniamy twórców zmywarki. 

3. Zostawia włosy pod prysznicem

Długie, mokre włosy pozostawione pod prysznicem dla nikogo nie są przyjemne. Każdej z nas, bardziej lub mniej, wypadają włosy podczas kąpieli. Zostawiamy je też po depilacji. Warto zatem pamiętać o posprzątaniu po sobie brodzika lub wanny. Taki widok nie jest przyjemny nawet dla nas, a co dopiero dla naszych facetów. 

Zobacz także: Pandemia przyczyniła się do niebezpiecznego zjawiska. Przez to rozpadają się związki

loader

Związki bywają burzliwe. Te gwiazdy dobrze o tym wiedzą. Oto znani, którzy rozstali się, żeby do siebie wrócić i dać miłości drugą szansę.