Zamknij

Mają dość swoich partnerów. Pokazały na TikToku, co się dzieje, gdy proszą ich o pomoc w domu

07.10.2021 14:59
Wściekłe kobiety pokazują na TikToku, co się dzieje, gdy proszą partnera o pomoc w domu
fot. Shutterstock

Mężczyźni mają specyficzne podejście do obowiązków domowych. Niektóre kobiety mają dość i wyładowują swoją frustrację na TikToku.

Często zdarza się tak, że podział obowiązków domowych pomiędzy partnerami nie jest sprawiedliwy. Oczywiście nie musi być, jeżeli tylko obie osoby wyrażają taką chęć i są to ich wspólne ustalenia. Problem pojawia się wtedy, gdy kobiety zupełnie nie mogą liczyć na swoich partnerów. Wówczas zaczynają być sfrustrowane, czego efekty możemy dostrzec... na TikToku. Wściekłe kobiety publikują filmiki, w których pokazują, co dzieje się, gdy proszą partnerów o pomoc. W wielu przypadkach przynosi to efekty odwrotne do zamierzonych.

Zobacz także:  Opublikowała na TikToku zdjęcie jedzenia. Okazało się, że to dowód zdrady jej partnera

Wściekłe kobiety pokazują na TikToku, co się dzieje, gdy proszą partnera o pomoc w domu

Portal dailymail.co.uk opisał zjawisko, które stało się bardzo popularne na TikToku. Coraz więcej kobiet publikuje bowiem filmiki z hashtagiem #weaponizedincompetence. Co to oznacza?

Okazuje się, że wielu mężczyzn robi swoim partnerkom na złość, gdy tylko muszą pomóc im w obowiązkach domowych. Niektórzy wykazują się pod tym względem prawdziwą kreatywnością.

Jeden z mężczyzn miał zająć się dzieckiem. Gdy jego żona wróciła do domu, zastała łazienkę pełną zabawek i zlew wypełniony w całości wodą. Inny mężczyzna miał wstawić resztki obiadu do lodówki. Gdy rano jego ukochana otworzyła chłodziarkę, była co najmniej zaskoczona. Tylko zobaczcie te filmiki. 

Internautki są w szoku. Wiele z nich jednak przyznaje, że ich partnerzy zachowują się podobnie. 

Jak ci ludzie żyli wcześniej?

 

On nie jest tatą. Jest kolejnym dzieckiem.

 

Właśnie dlatego rozpadają się związki - piszą internautki.

Okazuje się, że to wszystko może być efektem męskiego cwaniactwa. 

Zobacz także:  "Psychologiczne oko" to sztuczka na podryw z TikToka. Dzięki niej nikt ci się nie oprze

Mężczyźni udają, że nie potrafią czegoś zrobić, żeby mieć święty spokój

Zdaniem naukowców wielu mężczyzn przyjmuje strategię obronną i udaje, że nie potrafi czegoś zrobić, żeby tylko partnerki dały im spokój. Eksperci nazywają takie podejście "niekompetencją wykonawczą". 

Internautki, które komentują tiktokowe filmiki, dostrzegają jednak pewne niebezpieczeństwo w takim stanie rzeczy. Gdy kobiety zauważają, że nie potrzebują mężczyzn do niczego, po prostu zaczynają odsuwać się od nich, a to może doprowadzić do rychłego rozstania.

A w waszym związku jest sprawiedliwy podział obowiązków? 

Zobacz także:  Tiktokerka podzieliła się techniką, która wymusza zakochanie. To bardzo niebezpieczne

Źródło: dailymail.co.uk