Zamknij

Ten wywiad Williama sprzed lat nie spodobałby się Kate. Może mu wypominać te słowa

16.09.2021 10:20
William przed laty został zapytany o Kate. Dziś księżna może być zła o jego odpowiedź
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Książę William przed laty udzielił wywiadu, w którym został zapytany o ślub z Kate Middleton. Teraz księżna może mu wypominać jego odpowiedź.

Nie od dziś wiadomo, że to, co raz znajdzie się w mediach, nigdy nie zginie. Wie o tym zwłaszcza rodzina królewska, której często wypomina się pewne wypowiedziane przed laty rzeczy. Teraz taka sytuacja spotkała księcia Williama. Na TikToku pojawiło się nagranie z wywiadu, którego książę Karol udzielił wraz ze swoimi synami w 2005 roku. Książę William został wówczas zapytany o relację z Kate Middleton. Jego odpowiedź po latach okazała się nieprawdą, a księżna może mieć dziś o to do niego żal. Sami zobaczcie, o co chodzi. 

Zobacz także:  To zachowanie Williama doprowadza Kate do szału. "Nawet przyszły król ma złe nawyki"

William przed laty został zapytany o Kate. Księżna może być zła o jego odpowiedź

Książę William w 2005 roku udzielał wywiadu wraz ze swoim ojcem i bratem. W pewnym momencie padło pytanie, które ewidentnie wprawiło go w zakłopotanie.

Zobacz także

Tiktokerka @tishtoking udostępniła właśnie ten fragment wywiadu w swoim filmiku. W 2005 roku mniej więcej od 3 lat w mediach krążyły informacje o tym, że William spotyka się z Kate Middleton. Stąd właśnie pytanie dziennikarki o to, czy książę planuje ślub. 

Ówczesna reakcja Williama dziś mogłaby się nie spodobać księżnej. W tle słyszymy parsknięcie Harry'ego. William natomiast zrobił się czerwony i również zaczął się śmiać. 

Nie, nie sądzę - odpowiedział książę. 

Dziś wiemy, że w ciągu kilku lat sytuacja między nim a Kate diametralnie się zmieniła. W 2010 roku William oświadczył się ukochanej.

Zobacz także:  Kate nie chce popełnić błędu Diany. Dzięki temu jej związek z Williamem jest szczęśliwy

Kate i William - historia związku 

Pierwsze plotki na temat związku Kate i Williama pojawiły się w 2002 roku. Para poznała się na uniwersytecie i na początku połączyła ich przyjaźń. Wielokrotnie byli widywani razem, ale nie potwierdzali informacji o swojej relacji. W 2007 roku pojawiły się nawet spekulacje, że para się rozstała, a William zdradził Kate z jej przyjaciółką.

W 2010 roku ogłoszono jednak ich zaręczyny. Ślub Kate i Williama miał miejsce 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn George. W 2014 roku Kate urodziła córkę Charlotte, a w 2018 roku drugiego syna Louisa. 

Zobacz także:  Data ślubu Kate i Williama wzbudziła kontrowersje. Brytyjczycy byli oburzeni

Źródło: TikTok