Zamknij

Weganie mają wyższe libido niż mięsożercy? Na pewno częściej uprawiają seks

19.11.2020 11:58

Dieta ma ogromny wpływ na nasze życie seksualne. Najnowsze wyniki badań wykazały, że weganie mają łóżkową przewagę nad mięsożercami.

Para wegan je koktajl z warzyw i owoców w kuchni
fot. Shutterstock

O tym, że dieta ma duży wpływ na nasze libido, mówi się już od dłuższego czasu. Wszelkiego rodzaju afrodyzjaki sprawiają, że mamy większą ochotę na seks. Jeden z brytyjskich portali randkowych przeprowadził interesujące badanie wśród swoich użytkowników. Okazuje się, że ci, którzy stosują dietę wegańską, uprawiają seks nawet dwa razy częściej niż mięsożercy! Zaintrygowani?

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

Weganie częściej uprawiają seks niż mięsożercy. Nowe wyniki badań

To, że mięso nie jest zdrowe, to żadna nowość. Teraz mamy dla was kolejny powód, dla którego warto ograniczyć jego spożywanie.

Portal randkowy IllicitEncounters.com przeprowadził badanie wśród 1000 swoich użytkowników. Połowa z nich to weganie, a druga połowa mięsożercy. Wyniki tego eksperymentu były zaskakujące dla wszystkich.

Okazało się, że 57 procent wegan uprawia seks nawet cztery razy w tygodniu, podczas gdy sięgający po mięso robią to dwa razy rzadziej. Ci, którzy wybierają dietę roślinną, są też o wiele bardziej zadowoleni ze swojego życia erotycznego. 

Wygląda na to, że weganie są mistrzami uwodzenia. Nasze statystyki nie kłamią, a weganie częściej jedzą potrawy bogate w afrodyzjaki, takie jak żeń-szeń czy anyż - portal F5.pl cytuje wypowiedź rzeczniczki IllicitEncounters.com.

Co ciekawe, ponad połowa wegan zawsze ma ochotę na seks! Jeżeli zatem zastanawiałeś się nad ograniczeniem mięsa w swoich posiłkach, chyba już dłużej nie musimy cię przekonywać. 

Zobacz także: Bodystocking to nowy trend, który podkręci atmosferę w sypialni. Odważysz się na niego?

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.