Zamknij

W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera. "Chciała zostawić ci wskazówkę"

21.04.2022 09:31

Pewna tiktokerka w krótkim nagraniu pokazała, co znalazła w koszu na pranie wśród brudnych ubrań swojego chłopaka. Kobieta wzięła to za dowód zdrady. "Kochana, ona chciała zostawić ci wskazówkę" - komentują internauci.

W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera. "Chciała zostawić ci wskazówkę"
fot. SHUTTERSTOCK

Zdrada to jedna z częstych przyczyn rozpadu związków. I choć zdarzają się sytuacje, w których partnerzy otwarcie przyznają, że w ich życiu pojawiła się osoba trzecia, to jednak niektórzy wolą przemilczeć ten niewygodny dla nich temat. Wówczas najczęściej druga osoba o romansie swojego ukochanego czy ukochanej dowiaduje się przez przypadek. Tak też było u pewnej tiktokerki, która dowód zdrady partnera znalazła w koszu na pranie.

Zobacz także: Poszła na randkę. Mężczyzna po spotkaniu... wystawił jej rachunek

W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera

"Mrs.Divinity ll" to popularna influencerka, której profil na TikToku obserwuje ponad 36 tys. osób. Jakiś czas temu na swoim koncie opublikowała krótki filmik, który błyskawicznie obiegł media społecznościowe i stał się viralem. W nagraniu opowiedziała o tym, w jaki sposób dowiedziała się o zdradzie partnera. Okazało się, że wskazówkę znalazła w koszu na pranie. Wśród brudnych ubrań chłopaka dostrzegła... pasek sztucznych rzęs.

Choć kobieta sama ma doczepiane włoski, to jej są rzadsze i wyglądają o wiele bardziej naturalnie. Dlatego od razu spostrzegła, że znalezione rzęsy nie należą do niej. W hasztagach do wideo dodała "cheater" i "caught", co można przetłumaczyć jako "przyłapany na oszustwie".

Odkryła, że partner ją zdradza. "Chciała zostawić ci wskazówkę"

Nagranie tiktokerki spotkało się z żywą reakcją internautów. Do tej pory zostało obejrzane ponad 3,5 mln razy. Niektórzy użytkownicy napisali, że prawdopodobnie kobieta, do której należały rzęsy, zostawiła je tam celowo. W ten sposób mogła chcieć zakończyć ich relację. Część osób próbowała dodać też influencerce otuchy, mówiąc, że zasługuje na kogoś lepszego.

Kochana, ona chciała zostawić ci wskazówkę. 

 

Jestem pewna, że będzie chciał ci wmówić, że to twoje.

 

Jesteś za fajna, żeby się na to godzić - brzmią komentarze.

A wam zdarzyło się kiedyś przypadkowo odkryć zdradę?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Angelina Jolie w złotej sukni i Brad Pitt w smokingu i muszce na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk