Zamknij

Umówiła się na randkę z facetem. Zabrała ze sobą... 23 członków swojej rodziny

26.10.2021 12:34

Kobiety mają różne sposoby na przetestowanie swoich potencjalnych partnerów na randce. Ta singielka jednak zdecydowała się na cios poniżej pasa.

Umówiła się na randkę z facetem i zabrała 23 członków rodziny. Chciała go sprawdzić
fot. Shutterstok

Gdy zaczynamy się kimś interesować, chcemy jak najlepiej poznać tę osobę. Właśnie od tego są randki. Możemy podczas nich porozmawiać na różne tematy, a nawet zastosować pewną technikę, która wymusza zakochanie. Istnieją jednak osoby, które przekraczają granicę "zapoznawania się" i mogą przez to przestraszyć potencjalnego partnera. Ta kobieta zdecydowanie poszła o krok za daleko. Umówiła się z mężczyzną na randkę, na której celowo postawiła go w niezręcznej sytuacji. W ten sposób chciała zobaczyć, jak zareaguje.

Zobacz także: Chciała poderwać sąsiada i postanowiła mu się oświadczyć. "To materiał na film romantyczny"

Umówiła się na randkę z facetem i zabrała 23 członków rodziny

Ten mężczyzna nie miał pojęcia, na co się pisze, gdy zaprosił na randkę kobietę, która wpadła mu w oko. Na coś takiego mało kto by wpadł.

Portal thesun.co.uk zacytował historię, która została opisana w lokalnej gazecie "Taizhou Evening News". Wszystko wydarzyło się w małej, chińskiej prowincji - Zhejiang. 

29-letni Lui zaprosił na randkę kobietę, która mu się spodobała. Oczywiście zaoferował, że to on zapłaci za ich kolację - jak na gentlemana przystało. Mniej elegancko zachowała się jednak kobieta. 

Wybranka Lui w restauracji pojawiła się w towarzystwie... 23 członków swojej rodziny. Zasiedli oni razem z nimi przy stole i postanowili w najlepsze biesiadować na koszt mężczyzny. Ten jednak zdążył w porę zareagować i zrezygnował z opłacania całej imprezy.

Zobacz także: "Psychologiczne oko" to sztuczka na podryw z TikToka. Dzięki niej nikt ci się nie oprze

Chciała przetestować hojność mężczyzny, z którym umówiła się na randkę

Kobieta wyjaśniła mediom, że chciała przetestować hojność swojego wybranka. Właśnie dlatego postanowiła sprawdzić, czy będzie on skłonny uregulować rachunek za kolację dla całej jej rodziny.

Rozsądnie myślący 29-latek od razu jednak postawił sprawę jasno, że w tej sytuacji on zapłaci za siebie, a kobieta musi sfinansować resztę posiłków. Tym samym zostawił ją z rachunkiem w wysokości 2300 funtów.

Zobacz także: Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem. Jej historia jest przestrogą dla innych panien młodych

loader
Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
10 Zobacz galerię
fot. Maciej NABRDALIK/East News

Źródło: thesun.co.uk