Zamknij

Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Co myślą o tym kobiety?

Anna Respondek
02.05.2018 11:08

Po raz pierwszy kobiety i mężczyźni są w 100% zgodni. Które pozycje seksualne znalazły się na 2. i 3. miejscu?

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Seks to jedna z ulubionych rozrywek wielu ludzi. W związku odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ łączy ze sobą zakochanych i stwarza między nimi wyjątkową więź. Jak jednak wiadomo, kobiety są z Wenus, natomiast mężczyźni z Marsa i z tego powodu na świecie trwa odwieczna walka płci. 

Zobacz także: Te sceny seksu w filmach nie były udawane. Aktorzy dali się ponieść emocjom

Wygląda jednak na to, że w kwestii seksu kobiety i mężczyźni są jednomyślni. Niedawne badania przeprowadzone przez portal Dr.Ed.com ujawniły, jaka pozycja seksualna jest najbardziej lubianą przez obie płci. Okazało się, że spośród 2 tysięcy ochotników, aż 35% wybrało pozycję "na pieska". Swoją decyzję argumentowali tym, że pozycja "na pieska" jest wygodna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i pozwala na maksymalną penetrację.

Jeśli chodzi o miejsce 2., panie wybrały pozycję misjonarską, ponieważ uznają ją za najbardziej romantyczną. W przypadku mężczyzn na 2. miejscu znalazła się pozycja "na kowbojkę".

A co z nowościami? Co jest najbardziej ekscytujące dla kobiet i mężczyzn? Panie chciałyby spróbować seksu na stole i na stojąco, mężczyźni chcieliby wypróbować seks analny i pozycję 69 na stojąco.   

Zobacz także: 10 filmów z najbardziej pamiętnymi scenami orgazmów

Zobacz także, na co mężczyźni nie zwracają uwagi podczas seksu:

Autor: Anna Respondek