Zamknij

Kobiety, które przerażają mężczyzn na pierwszej randce. Kolejnej na pewno nie będzie

23.11.2020 14:33
Pewna siebie kobieta w czerwieni siedzi na randce z mężczyzną
fot. Shutterstock

Niektóre kobiety podczas randki mogą przerażać mężczyzn. Okazuje się, że z tymi 8 typami pań faceci nie chcą się umawiać.

Randki są po to, żebyśmy mogli się lepiej poznać i sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Dlatego ważne jest bycie sobą podczas takiego spotkania. No, może nie w każdym przypadku. Są bowiem takie typy kobiet, które zamiast przyciągnąć partnera, po prostu go odstraszą. To właśnie z tymi paniami faceci nie chcą spotkać się kolejny raz. Zanim zatem pójdziesz na randkę, lepiej zastanów się, czy ty przypadkiem nie zachowujesz się w takich sytuacjach w podobny sposób.

Zobacz także: 3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

8 typów kobiet, które przerażają mężczyzn podczas randki 

Portal Papilot.pl przedstawił typy kobiet, które zazwyczaj odstraszają mężczyzn na randce. Z nimi na pewno więcej się nie umówią. Zobacz sama, czy zachowujesz się w podobny sposób.

1. Materialistka

Wydawać wam się może, że takie rzeczy wychodzą później. Nic bardziej mylnego! Materialistka zawsze zapyta o pracę, zarobki, pochodzenie rodziny. Pieniądze są dla niej najważniejsze i to widać gołym okiem, nawet na pierwszym spotkaniu.

2. Zazdrośnica

Nie ma nic gorszego niż kobieta, która w kółko zagląda ci przez ramię. Sprawdza, czy nie umówiłeś się z kimś jeszcze, wypytuje o relacje z byłymi dziewczynami, przyjaciółkami, a nawet z mamą i siostrą. To nie jest normalne, zwłaszcza podczas pierwszych randek.

3. Dwulicowa

Ploteczki zawsze są interesujące. Jeżeli jednak kobieta zaczyna na randce obgadywać wszystkich dookoła, a nawet swoich bliskich znajomych, to znaczy, że nie ma żadnych skrupułów. A facet doskonale wie, że po randce obgada go z najlepszą przyjaciółką lub... pierwszą lepszą koleżanką. 

4. Narcystyczna

Udana randka polega na opowieściach o sobie, ale też... słuchaniu drugiej osoby. Dzięki temu możecie się lepiej poznać - nawzajem. Jeżeli kobieta opowiada wyłącznie o sobie, odstraszy każdego, nie tylko potencjalnego partnera.

5. Kontrolująca

Kontrolująca kobieta to taka, która musi doskonale wiedzieć o wszystkim, co robi jej facet i... nieustannie go zmienia. I to da się rozpoznać już na pierwszej randce. Będzie bowiem zwracać delikatnie uwagę na wszystko, co jej przeszkadza, chociażby w wyglądzie partnera.

6. Manipulantka

Taka kobieta lubi wykorzystywać innych i będzie to robić z błyskiem w oku oraz uśmiechem na ustach. Nie trzeba znać się na ludziach, żeby na kilometr zobaczyć, że ktoś lubi manipulować innymi. Nic więc dziwnego, że z taką panią nikt nie chce się umówić.

7. Bez pasji

Nie ma nic gorszego niż osoba bez pasji. Jedni lubią czytać książki, inni oglądać filmy, a jeszcze inni robić zdjęcia. Jeżeli natomiast kobieta nie potrafi opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, to znaczy, że będzie chciała spędzać każdą chwilę z facetem. I nie uszanuje jego pasji. 

8. Zdrowotna ignorantka

Gdy zamierzamy się z kimś związać, chcemy czuć się dobrze z tą osobą. A wszelkiego rodzaju zaburzenia psychiczne i niezdiagnozowane choroby nie ułatwiają nam tego. Jeżeli kobieta dba o zdrowie, mężczyzna może mieć pewność, że zadba też o niego. Jeżeli nie, będzie miał świadomość, że ta relacja zmierza ku samozagładzie. 

Zobacz także: Ten typ kobiet mężczyźni wskazują jako najbardziej atrakcyjny. Badanie przeprowadził portal randkowy

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!