Zamknij

Tego typu kobiety mają największe powodzenie u mężczyzn. Oni nie mogą im się oprzeć

28.05.2021 12:55
Typy kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn
fot. Shutterstock

Niektóre kobiety mają spore powodzenie u płci przeciwnej. Od czego to zależy? Istnieje kilka typów pań, które wyjątkowo pociągają mężczyzn.

Często zastanawiamy się, co sprawia, że są kobiety, które bardziej pociągają mężczyzn niż inne. Niektórym z nich panowie po prostu nie mogą się oprzeć. W czym tkwi ich sekret? Okazuje się, że często one same mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jaką przewagę mają nad innymi paniami. Wystarczy, że mają 7 cech, które wyjątkowo podobają się facetom. To właśnie dzięki nim są w stanie zdobyć każdego mężczyznę, który tylko wpadnie im w oko. Zobaczcie, jakie to sztuczki.

Zobacz także: "Bombardowanie uczciwością" to nowy trend w randkowaniu. Będzie królował po pandemii

Typy kobiet, które mają największe powodzenie u mężczyzn

Portal Papilot.pl przedstawił 7 typów kobiet, które mają największe powodzenie u mężczyzn. To właśnie im faceci nie potrafią się oprzeć. 

1. Inteligentna

Choć niektórym wydaje się, że mężczyźni patrzą wyłącznie na wygląd swojej potencjalnej wybranki, w rzeczywistości intelekt ma dla nich ogromne znaczenie. Uwielbiają, gdy mogą pochwalić się nami przed swoimi kumplami oraz rodziną. Dlatego na stałe partnerki wybierają kobiety nie tylko ładne, ale też inteligentne, które potrafią odnaleźć się w każdym towarzystwie. 

2. Potrafiąca gotować

Nie bez powodu mówi się: "przez żołądek do serca". Może nie wystarczy nakarmić mężczyznę, żeby zdobyć jego serce, ale z pewnością można tym u niego zapunktować. Gdy on zobaczy, że potrafisz przygotować mu różne smakołyki, wówczas upewni się w przekonaniu, że będzie mu z tobą dobrze. 

3. Z krągłościami

Oczywiście każdy facet jest inny. Są tacy, którzy wolą bardzo szczupłe kobiety. Większość z nich stawia jednak na seksowne krągłości. Ładny biust, umięśnione pośladki i wcięcie w talii są dla nich bardzo pociągające. 

Zobacz także: Mężczyźni też miewają kompleksy. Do tych nigdy się nie przyznają

4. Z poczuciem humoru

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta się uśmiecha. Oczywiście sami starają się zrobić wszystko, żeby rozbawić swoją wybrankę. Uwielbiają jednak żartować z kobietami i nie lubią hamować się w ich towarzystwie. Dlatego dobrze by było, gdybyś miała poczucie humoru i dystans do siebie. 

5. Poukładana

Jeżeli chcesz, żeby mężczyzna się w tobie zakochał, musisz mu pokazać, że wyznajesz pewne wartości. Żaden facet nie chce mieć "łatwej dziewczyny". Gdy mężczyzna chce się ustatkować, da sobie czas na uwodzenie cię i łatwo się nie podda, możesz być tego pewna. 

6. Pewna siebie

Pozostając przy pewności - każdy mężczyzna doceni kobietę, która wie, czego chce w życiu i zna swoje atuty. Dlatego musisz mu pokazać, że jesteś pewna siebie. Nie oznacza to jednak od razu, że musisz wszystko robić sama. Daj od czasu do czasu mu się wykazać i pomóc ci w pewnych kwestiach. 

7. Nieprzewidywalna

Mężczyźni uwielbiają zwariowane kobiety. Jeżeli pokażesz mu, że jesteś spontaniczna, on zda sobie sprawę, że może z tobą nawet przenosić góry. I takie kobiety faceci doceniają najbardziej. 

Zobacz także: Kobiety w tym wieku czerpią największą przyjemność z seksu. Będziecie zaskoczeni

Miłość do idola może przerodzić się w jeszcze głębsze uczucie. Zwłaszcza jeżeli nasza ulubiona gwiazda zaczyna je odwzajemniać. 

Źródło: Papilot.pl